Chanel Chance w nowych limitowanych edycjach i pojemnościach!

3 wariacje na temat zapachu w nowym wygodnym formacie, ale to nie wszystko! Zobacz co tej wiosny dołączy do kolekcji!
Izabela Bielecka-Gnaś / 13.01.2015 13:24
Chanel Chance wiosna 2015

Zapach idealny na wiosnę

Chance to uwielbiany przez nas kwiatowy zapach Chanel, w którym zmysłowy, kobiecy jaśmin łączy się z nutą lekko ostrego, różowego pieprzu i akordami bursztynowego patchouli.

Gama Chanel Chance poszerzyła się w swoim czasie o świeży i witalny, wzbogacony drzewem tekowym Chance Eau Fraiche i niezwykle delikatny, lekko grejpfrutowy Chance Eau Tendre.

Nowy rozmiar, nowe możliwości

Wszystkie trzy wariacie były jak dotąd dostępne we flakonach o większych pojemnościach, czyli 50 i 100 ml. Tej wiosny Chance proponuje nową, poręczną odsłonę zapachów w rozmiarze 35 ml! Niewielkie flakony bez problemu mieszą się w dłoni, co czyni je idealnymi towarzyszami podróży. Możesz mieć je teraz wszędzie przy sobie - w drodze, w pracy, na imprezie!
Chanel Chance pojemność 35 ml

Dla ciała i zmysłów

Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla wielbicielek tego ekskluzywnego zapachu. Tej wiosny dołączą jako limitowana edycja krem nawilżający Chance Eau Tendre i delikatna mgiełka do włosów o zapachu klasycznego Chance.

Mgiełkę najlepiej stosować bezpośrednio na szczotkę przed rozczesaniem włosów, lub rozpylać jak chmurkę wokół głowy. Tym sposobem każdy ruch falujących włosów będzie wokół was zostawiał kusząca aurę ekskluzywnego zapachu. Krem radzimy wmasowywać w ciało delikatnymi, okrężnymi ruchami.
Chanel Chance krem, mgiełka do włosów


Ceny nowości Chanel Chance:

  • Chanel Chance Hair Mist, cena: 195 zł za 35 ml
  • Krem Eau Tendre Moisturising Body Cream, cena: 333 zł za 200 g
  • Chance Eau de Toilette, cena: 276 zł, za 35 ml

Już nie  możemy doczekać się wiosny spod znaku Chance!
Chanel Chance 2015 nowa pojemność

Redakcja poleca

REKLAMA