Chanel Reincarnation - Karl Lagerfeld - Pharrell Willaims

Reincarnation by Karl Lagerfeld fot. serwis prasowy Chanel
Dowiedzcie się więcej!
Joanna Mroczkowska / 27.11.2014 06:48
Reincarnation by Karl Lagerfeld fot. serwis prasowy Chanel
Karl Lagerfeld z okazji swojej kolekcji Paris-Salzburg 2014/15 Métiers d'art collection zaangażował do współpracy Pharrella Williamsa, córkę Charliego Chaplina i Carę Delevingne. Projekt, którego uwieńczeniem będzie film (premiera 1. grudnia), to dzieło projektanta, do którego ścieżkę dźwiękową stworzył właśnie twórca przeboju "Happy".

Chanel Reincarnation by Karl Lagerfeld

Chanel Reincarnation

Wybór Karla Lagerfelda był prosty. Cara Delevingne jest jego ulubienicą od lat, zaś Pharrell jak się okazało przyjaźni się z designerem i domem mody Chanel. Najnowsze dzieło Karla to interpretacja życia Gabrielle Chanel. W jej rolę wciela się Geraldine Chaplin, która spędza wakacje w Salzburgu w 1954 roku. Zaś Pharrell Williams odgrywa w filmie rolę boya hotelowego, którego marynarka stanie się potem inspiracją do stworzenia słynnej Chanel jacket.

Chanel Reincarnation

"To był czas by opowiedzieć historię słynnej Chanel jacket zainspirowanej strojem noszonym przez pokojowego w jednym z hoteli w Salzburgu w latach 50. (...) Reinkarnacja to historia "reinkarnacji" stroju służbowego pracownika hotelu w jeden z najbardziej ponadczasowych elementów garderoby kobiecej wszech czasów." - zdradza Karl Lagerfeld.

Chanel Reincarnation


Więcej mody od największych projektantów:

Redakcja poleca

REKLAMA