6 skutecznych kosmetyków do demakijażu twarzy

Demakijaż twarzy jest bardzo ważny. Zobacz nasze propozycje, czym najlepiej jest zmywać twarz.
Demakijaż to tak naprawdę najważniejszy etap w pielęgnacji skóry. Żaden makijaż nie bedzie prezentował się dobrze jeśli bedziesz zapominała o prawidłowym zmyciu twarzy. Staranny demakijaż pomoże twojej skórze zregenerować się nocą a rano wyglądać promiennie. Pamiętaj, że wykonywany w pośpiechu tylko szkodzi cerze czego wynikiem mogą być zaskórniki i drobne krostki. Kosmetyk, którym demakijażujesz skórę powinien być dobrany do rodzaju twojej cery.

W przypadku gdy masz tłustą cerę najlepiej używać delikatnych żeli i bezalkoholowych toników. Zamiast zwykłej wody używaj tej micelarnej lub przegotowanej. Przy suchej sprawdzą się mleczka, bezalkoholowe toniki i śmietanki. Makijaż trzeba usuwać delikatnie, aby nie podrażnić skóry. Jeśli widzisz, że kosmetyk podrażnia twoją skórę bezwłocznie go odstaw. Zasada w dbaniu o skórę  jest prosta najpierw odpowiednia pielęgnacja, dopiero później upiększający makeup. Nigdy odwrotnie!

Zobacz nasze propozycje kosmetyków do demakijażu twarzy! 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Dla mnie najlepszym kosmetykiem do demakijażu jest olejek z Resibo. Bardzo dobrze zmywa i pozostawia cerę nawilżoną, nie podrażnia. Kosmetyk bardzo wydajny, Umieszczony w poręcznym i ekologicznym opakowaniu.