Pożegnanie z tipsami

Moda na tipsy, te długie i sztuczne, na razie się skończyła. Widać to zwłaszcza wśród gwiazd, które teraz noszą naturalne i krótkie paznokcie.
/ 06.01.2010 15:39

Doklejane paznokcie, tipsy żelowe, akrylowe… Ile trzeba w nie włożyć czasu, pieniędzy i pracy! Na szczęście przyszła pora na naturalne paznokcie. Co nie znaczy, że takie nie wymagają pielęgnacji. Powinny być krótko spiłowane na kwadrat i lekko zaokrąglone po bokach. Jeśli wcześniej nosiłaś tipsy, to na pewno twoje paznokcie są osłabione. Koniecznie trzeba je odżywić.

Pamiętaj też, by sprzątać i zmywać w rękawiczkach – detergenty i woda przyczyniają się do rozdwajania się płytki. Paznokcie przesuszają się dziesięć razy szybciej niż skóra dłoni! Dopiero kiedy je wzmocnisz, przyjdzie czas na malowanie. Najmodniejsze w tym sezonie matowe szarości, głębokie czerwienie i prawie czarne fiolety wyglądają najlepiej właśnie na paznokciach krótkich i naturalnych.
Na zdjęciu: Doda
Zmieniła chłopaka, a przy okazji image. Odkąd Doda spotyka się z Nergalem, porzuciła różowy kolor, a także… tipsy. Podoba nam się nowe wcielenie artystki, tak samo jak jej krótkie, naturalne paznokcie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/26.09.2013 07:38
Szkolenia wymagają zaangażowania, przynajmniej jeśli zależy wam na konkretnych umiejętnościach, a nie na samym papierku. Jeśli potraficie się odpowiednio zaangażować to efekty będą. Pamiętajcie, że na szkoleniu w 2 tygodnie robicie to, czego inni uczą się kilka lat.
/25.09.2013 07:36
W new nails dbają o detale - głownie o to chodzi. Wiele tego typu firm nastawiło się raczej na masą produkcję sztucznych fachowców z papierkiem, a cierpią na tym wyłącznie kursanci. W new nails nie ma takiego odwalania fuszerki.
/24.09.2013 07:33
Poczytaj internet. Łatwo znaleźć bardzo tanie szkolenie, gorzej jednak kiedy szkolenie ma być wartościowe. Wtedy ilość możliwości dramatycznie maleje, szkoły traktują swoją pracę jako taśmę produkcyjną, nie zależy im na tym, aby kształcić specjalistów. Rozumiesz?
POKAŻ KOMENTARZE (6)