Paznokcie nude - lakiery w kolorze nude

Wybierz idealny dla siebie.
Małgorzata Machnicka / 14.06.2016 06:50

Paznokcie nude wracają w wielkim stylu. Do niedawna wszystkie kobiety szalały na punkcie neonowych, bardzo wyrazistych odcieni. Teraz zmieniamy kierunek - szukamy idealnego dla naszej karnacji cielistego koloru.

 

Nudes 💅🏼

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Amy Elizabeth Hemsley (@amyhemsleyx)

Te z was, które mają ciepłą karnację powinny wybierać także ciepłe odcienie - miodowe beże, kremowe karmele, jasne brzoskwinie. Te, które mają chłodny odcień skóry, powinny szukać między szarobeżowymi kolorami a zimnymi, pudrowymi różami.

Specjalnie dla was wybrałyśmy 10 najpiękniejszych lakierów nude. Nam najbardziej podoba się najnowszy kolor od marki PUPA - ma piękne połyskujące drobinki, które nadają paznokciom lustrzany blask!

Więcej o kosmetykach:

Pastelowe kosmetyki na latoNajlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzyMatowe szminki na lato

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.06.2016 16:51
Nude jest teraz bardzo modny, a wcale nie jest nudny. Pięknie wygląda na paznokciach i pasuje do każdej stylizacji. Kończę w tym roku w Progresie kierunek manikiurzystka, planuję założyć własną działalność, czeka mnie jeszcze w wakacje kilka szkoleń i mam nadzieję będę nareszcie robić to co lubię. Bo stylizacja paznokci jest naprawdę ciekawa, nawet jeżeli nie wszystkim się tak wydaje!