Paznokcie na Wielkanoc 2022 fot. Adobe Stock, devmarya

Paznokcie na Wielkanoc 2022 - 6 inspiracji na świąteczny manicure

Paznokcie na Wielkanoc 2022 powinny być w prawdziwie wiosennym klimacie. Postaw na modne, pastelowe odcienie lub namaluj na płytce małe, graficzne motywy np. kwiaty lub kropki. Zobacz inspiracje na modny, wielkanocny manicure.
/ 14.03.2022 08:48
Paznokcie na Wielkanoc 2022 fot. Adobe Stock, devmarya

Paznokcie na Wielkanoc 2022 nie muszą być wcale takie oczywiste. Aby wielkanocny manicure utrzymany był w świątecznym klimacie, niekonieczne musisz decydować się na motywy baranka czy zajączka. Lepszą opcją, która zostanie z tobą na dłużej, będzie np. pastelowy manicure lub ten w żywych, wiosennych kolorach. Co powiesz na żółte paznokcie nawiązujące do ciepłych, wiosennych dni lub w kolorze trawiastej zieleni? Takie mocne akcenty w sezonie wiosna-lato 2022 będą bardzo mile widziane. Zobacz inspiracje na modne paznokcie na Wielkanoc 2022.

Spis treści:

  1. Pastelowy manicure
  2. Metaliczny manicure
  3. Manicure w kwiaty
  4. Żółty manicure
  5. Manicure w graficzne wzory
  6. Francuski manicure

Paznokcie na Wielkanoc 2022 – pastelowy manicure

Nic tak bardzo nie kojarzy nam się z wiosną, jak pastele. Paznokcie w kolorze mięty, pudrowego różu, błękitu lub wrzosu idealnie sprawdzą się jako wielkanocny manicure. Możesz też pójść o krok dalej i pomalować każdy paznokieć w innym kolorze.

paznokcie na Wielkanoc 2022 pastelowy manicure
fot. Adobe Stock, yavdat

Paznokcie na Wielkanoc 2022 – metaliczny manicure

Znudziły ci się gładkie pastele? Wybierz jeden z jasnych kolorów, ale w brokatowej lub metalicznej wersji — manicure stanie się jeszcze bardziej stylowy. Takie paznokcie to jeden z większych trendów w sezonie wiosna-lato 2022, więc bez obaw decyduj się na mani obsypany brokatem.

paznokcie na Wielkanoc 2022 - metaliczny manicurefot. Adobe Stock, devmarya

Paznokcie na Wielkanoc 2022 – manicure w kwiaty

Do pastelowych paznokci możesz dołożyć motyw ulubionych kwiatów — prawdziwie wiosenne są tulipany, hiacynty i żonkile. Namaluj je samodzielnie lub wykorzystaj gotowe naklejki na paznokcie dostępne w większości drogerii stacjonarnych.

Zestaw do hybryd - 5 najlepszych zestawów poniżej 150zł

paznokcie na Wielkanoc 2022 manicure z kwiatowym motywemfot. Adobe Stock, Kobrinphoto

Paznokcie na Wielkanoc 2022 - żółty manicure

Kolor, który najbardziej kojarzy się z Wielkanocą? Żółty! Ciepły i bardzo pozytywny. Jest jednak dość wymagający, dlatego pamiętaj, aby odcień dobrać odpowiednio do koloru skóry. Możesz wybierać spośród neonowych odcieni, przygaszonej żółci lub pastelowej.

paznokcie na Wielkanoc 2022 żółty manicurefot. Adobe Stock, Iana

Paznokcie na Wielkanoc 2022 – manicure w graficzne wzory

Co powiesz, na połączenie wszystkich trendów w jedno? Pastelowe kolory, ciekawe motywy i błyszczące akcenty na jednej płytce. To może się udać i wyglądać naprawdę dobrze. Spójrz tylko na zdjęcie poniżej. Taki manicure sprawdzi się idealnie nie tylko podczas wielkanocnego spotkania.

paznokcie na Wielkanoc 2022 manicure z grafikąfot. Adobe Stock, Darya Lavinskaya

Paznokcie na Wielkanoc 2022 – francuski manicure

Francuski manicure zawsze się obroni, dlatego, jeśli wolisz proste, tradycyjne rozwiązania, taka opcja jest dla ciebie. Możesz również zdecydować się na kolorowy french z pastelową końcówką np. w kolorze lawendy. Pięknie i z klasą.

French manicure krok po kroku. Jak go zrobić, żeby wyszedł perfekcyjnie?

paznokcie na Wielkanoc 2022 francuski manicurefot. Adobe Stock, Maksymiv Iurii

Czytaj także:
Modne paznokcie hybrydowe wiosna-lato 2022: 8 pomysłów na stylowy manicure
10 największych urodowych trendów na sezon wiosna-lato 2022

Modne i piękne paznokcie na każdą okazję? Zrób je w domu! Wykorzystaj do Silcare kod rabatowy i taniej spraw sobie wszystko, czego potrzebujesz!