Paznokcie na Wielkanoc 2021 fot. Adobe Stock

Paznokcie na Wielkanoc 2021 - 5 najmodniejszych motywów

Paznokcie na Wielkanoc 2021 powinny być prawdziwie wiosenne. Postaw na jeden z modnych, pastelowych kolorów albo namaluj na nich ulubione kwiaty.
Małgorzata Machnicka / 16.03.2021 08:48
Paznokcie na Wielkanoc 2021 fot. Adobe Stock

Masz ochotę na wielkanocny motyw na paznokciach? Nic prostszego! I wcale to nie oznacza, że musisz teraz malować zajączki, kurczaczki czy baranki (te wzory zostawmy przedszkolakom). 

Wielkanocny manicure powinien być prawdziwie wiosenny! Pastelowy, beżowy z motywem ulubionych kwiatów albo słonecznie żółty. Obejrzyj 5 inspirujących zdjęć paznokci na Wielkanoc 2021.

Spis treści:

  1. Gładkie i pastelowe
  2. Brokatowe lub metaliczne
  3. Z motywem kwiatów
  4. Słonecznie żółte
  5. Beżowe we wzory

Paznokcie na Wielkanoc 2021 - gładkie i pastelowe

Nie ma bardziej wiosennych kolorów od pasteli. Miętowe, pudrowe, błękitne i wrzosowe - w drogeriach znajdziesz całe mnóstwo lakierów, które idealnie nadają się na wielkanocny manicure. 

Jeśli lubisz jasne kolory, możesz dowolnie łączyć je ze sobą - co powiesz na wykorzystanie ich wszystkich na raz?

pastelowe paznokciefot. Adobe Stock

Paznokcie na Wielkanoc 2021 - brokatowe lub metaliczne

Znudziły ci się gładkie pastele? Wybierz jeden z jasnych kolorów, ale w brokatowej lub metalicznej wersji - manicure stanie się jeszcze bardziej stylowy. Gdzie szukać metalicznych lakierów w jasnych kolorach? Ma je w swojej ofercie m.in. marka Sally Hansen, Catrice i Essence. 

paznokcie metalicznefot. Adobe Stock

Paznokcie na Wielkanoc 2021 - z motywem kwiatów

Do pastelowych paznokci możesz dołożyć motyw ulubionych kwiatów - prawdziwie wiosenne są tulipany, hiacynty i żonkile. Nie musisz malować ich samodzielnie, możesz wykorzystać gotowe naklejki na paznokcie

kwiaty na paznokciachfot. Adobe Stock

Paznokcie na Wielkanoc 2021 - słonecznie żółte

Kolor, który najbardziej kojarzy się z Wielkanocą? Żółty! Ale uwaga, żółty lakier na paznokciach nie zawsze wygląda estetycznie - najlepiej wybierać emalie o wysokiej pigmentacji i mocno nasycone. 

żółty lakier na paznokciachfot. Adobe Stock

Paznokcie na Wielkanoc 2021 - beżowe we wzory

Dobrym pomysłem na wielkanocny manicure jest również wykorzystanie beżowych odcieni. Warto wzbogacić je bielą, graficznymi motywami i błyszczącymi koralikami.

beżowe paznokcie we wzoryfot. Adobe Stock

Więcej o manicure:
Czym jest manicure biologiczny?
Jak wykonać manicure kauczukowy?