POLECAMY

Hity z Instagrama: najładniejsze paznokcie hybrydowe

Zainspirujcie się.

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV.  Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru i manicure żelowego. Utrzymuje się około 2 tygodni. Uwielbia go większość kobiet za piękne, nasycone kolory i, przede wszystkim, za trwałość.

9 najładniejszych wzorów na paznokcie

Pomysłów na hybrydowe paznokcie jest całe mnóstwo. W poszukiwaniu najciekawszych przejrzałyśmy cały Instagram i wybrałyśmy te, naszym zdaniem, najpiękniejsze. Wśród nich pojawił się także manicure naszej redakcyjnej koleżanki. Zgadniecie który?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 miesięcy temu
Ja też się cieszę, że nauczyłam się robić sama paznokcie. Mam cały zestaw i jestem mega zadowolona. Od czasu do czasu domawiam sobie lakiery z makear i jestem zadowolona. Powoli zaczynam nawet robić koleżankom. Jeszcze tak dobrze mi to nie wychodzi jak na swoich, no ale trening czyni mistrza :)
/rok temu
Jak ja się cieszę, że nauczyłam się sama robić hybrydy. Jest to naprawdę wygodna opcja. Jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw startowy Semilac i sama się nauczyłam, oglądając filmiki w internecie :))