POLECAMY

Oto 11 najmodniejszych odcieni lakierów do paznokci na wiosnę 2017

Nareszcie coś nowego w trendach!

O wiosenno-letnich trendach w manicure pisałyśmy już jakiś czas temu. Okrzyki radości pojawiły się w naszej redakcji gdy zobaczyłyśmy, że ukochane przez nas metaliczne i brokatowe lakiery, będziemy teraz nosiły od rana do wieczora! I że będą lepszym dodatkiem do codziennych stylizacji, niż biżuteria.

Najmodniejsze wzory na paznokcie na 2017 rok

Spośród wszystkich kolekcji lakierów do paznokci wybrałyśmy 11 najmodniejszych (naszym zdaniem) odcieni. Celowo nie pojawiła się wśród nich biel, czerwień i czerń. Po pierwsze to klasyka, a po drugie nie widzimy żadnego problemu w wyborze tych kolorów. W naszym zestawieniu znajdziecie za to kilka metalicznych lakierów, najładniejszy odcień niebieski jaki kiedykolwiek widziałyśmy i szarość ozdobioną brokatowymi drobinkami. Zajrzyjcie do naszej galerii!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Ja na co dzień stawiam na klasykę, ale w wersji zdecydowanie wygodniejszej, czyli w hybrydzie. Zamówiłam sobie właśnie nowe lakiery z Semilaca, wyszła nowa kolekcja "taneczna". I jestem zakochana w lakierze Midnight Samba, to taki ciemno różowo-złoty odcień :)) Boski:)