Sposób na imprezowe paznokcie - przegląd lakierów z brokatem

Na karnawałowym party paznokcie powinny lśnić! Brokat sprawi, że zwykły lakier nabierze wyjściowego charakteru.
W okresie karnawałowym lśnij od stóp do głów. Nie zapomnij przy tym o paznokciach. Dlaczego? Bo brokatowy manicure stanowi idealne wykończenie imprezowej stylizacji, ale nie tylko. Czarny lakier z dodatkiem brokatu świetnie sprawdzi się także w... pracy. Oczywiście o ile wybierzesz produkt z rozdrobnionym brokatem. Połyskujące drobinki będzie subtelnie lśniły na ciemnym tle, przypominając, że weekend już blisko.

W tym sezonie najmodniejsze kolory to czerń, złoto i srebro z dodatkiem brokatu, ale nie zapominamy także o szlachetnych kolorach typu czerwień i oliwkowa zieleń.

Lakier z brokatem ma jednak kilka wad. To kosmetyk na jedną imprezę i bywa niestety, że na drugi dzień już odpada. Powstrzymaj się jednak od jego zdrapywania, bo zrobisz krzywdę swoim paznokciom! Niestety dość ciężko go też zmyć, ale jest na to sposób. Wystarczy, że wacik nasączony zmywaczem, przyłożysz do płytki paznokciowej, przyciśniesz i wytrwasz tak przez 30 sekund, potem będzie Ci o wiele łatwiej usunąć resztki lakieru.

Zobacz 9 gorących propozycji lakierów do paznokci z brokatem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
Tak, zagadzam się - lakiery z golden rose z drobinkami są straszne!!! odpryskują i baaardzo ciężko się je zmywa.
/6 lat temu
lśnić tak tak przez max 3 h
/6 lat temu
beznadziejne sa te lakiery golden rose z tymi drobinkami, po 2-3 godzinach już odpadaja.