POLECAMY

Paznokcie błyszczące jak biżuteria?

To najmodniejszy trend tego sezonu!

Jeśli do tej pory uważałyście, że mocno błyszczące brokatowe lakiery są zarezerwowane wyłącznie na wieczór, pora to zmienić! Od teraz szalenie błyszczące paznokcie nosimy przez cały dzień! Jakie odcienie są najmodniejsze? Przede wszystkim złoto, srebro i wielobarwne połączenia kolorystyczne. W drogeriach i perfumeriach znajdziecie nawet lakiery, które mają w sobie drobinki o różnych kształtach - gwiazdkach, serduszkach, kwadratach czy trójkątach.

Jeśli mocno błyszczący manicure to mimo wszystko zbyt wiele, śmiało możesz zacząć od łączenia brokatowych lakierów z tymi w klasycznych kolorach. Te z diamentowym połyskiem pięknie będą się prezentowały w towarzystwie szarości, czerni i czerwieni. Zajrzyjcie do naszej galerii po najpiękniejsze brokatowe lakiery. Który jest waszym faworytem?

Więcej o modnych paznokciach:

Najmodniejsze kolory lakierów na lato
Wielki powrót perłowych lakierów
Manicure w kolorze nude na lato

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
ola mi hybryda na lakierach makear utrzymuje się ok 3 tyg, pewnie i więcej bym mogła nosić ale mam zbyt duże odrosty i niestety zbyt ładnie nie wyglądają. Jednak do samego końca są ładne i błyszczące.
/rok temu
ja brokatowy robię zazwyczaj jeden lub max dwa paznokcie u ręki. Dziewczyny ile trzymają wam się te lakiery makear? Ja robiłam kiedyś hybrydę ale miałam tylko kilka dni, ale lakiery były no name, które kupiłam wraz z lampą. Od tamtej pory cały zestaw leży ale kupiłabym jakieś dobre lakiery które trzymałyby mi się trochę bo jednak malowanie co 2-3 tyg to wygoda.
/rok temu
A ja jedyne brokatowe lakiery jakie mam to 512 Lollipop i S22 Diamond series z Makear. Na żywo wyglądają znacznie lepiej !
POKAŻ KOMENTARZE (4)