POLECAMY

Wiosenne trendy w stylizacjach

Przygotowałyśmy dla was interpretacje wiosennych trendów 2015 w stylizacjach. Zobaczcie, jak prezentują się pastelowe motywy, metaliczne tkaniny i kraciaste printy w gotowych zestawach!

Wiosną 2015 powracają, a raczej są kontynuowane, trendy z sezonu jesień-zima 21014/2015 - krata, pastele i metaliczne motywy! Jeżeli w waszych szafach pełno właśnie takich ubrań i dodatków – bez obaw, na pewno jeszcze się przydadzą!

Metaliczne motywy w stylizacjach

Trend, który swoją popularność zyskał podczas ubiegłej jesieni i przezimował aż do wiosny. Metaliczny kolor najlepiej sprawdzi się na takich dodatkach jak torebka i portfel lub też na skórzanej spódnicy. Doskonale wygląda w towarzystwie czerni lub granatu, zwłaszcza na specjalne okazje!

wiosenne trendy w stylizacjach

Kraciasty zestaw

Krata od kilku lat znajduje się na szczycie najgorętszych trendów i nigdy nie wychodzi z mody. Tej wiosny, zupełnie jak w mijającym właśnie zimowym sezonie, nie musisz się jej obawiać! Możesz postawić na total look lub wybrać jeden widoczny element zdobiony tym motywem. To jeden z niewielu wzorów, który sprawdza się zarówno w wersji casualowej i oficjalnej.

wiosenne trendy w stylizacjach

Pastele - mocny wiosenny trend

Kultowa lalka Barbie cieszy nie tylko małe dziewczynki, ale także inspiruje największych projektantów. Pastelowe motywy zawładnęły wybiegami w poprzednim sezonie i wszystko wskazuje na to, że tej wiosny opanują ulice! Jeżeli dobrze czujesz się w cukierkowych kolorach to z łatwością stworzysz stylizację a’la lalka Barbie. Różowe elementy to podstawa tego looku. Jasne, błękitne dżinsy z wysokim stanem w połączeniu z opaską w stylu pin-up girl nadadzą mu słodkiego, dziewczęcego charakteru.

wiosenne trendy w stylizacjach

Polecamy: Pastelowe ubrania - hity wiosennych kolekcji

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)