Ubierz się jak Doda w Opolu - galeria

Doda wie, co modne. Dawno minęły czasy, gdy uznawana była za ikonę kiczu. Dziś to jedna z najlepiej ubranych Polek. Ma wyczucie, nie boi się ryzykownych kreacji i szokujących zestawów. Lubi nowości, jest na czasie z trendami. Śmiało pokazuje zgrabne ciało, dumnie kroczy na wysokich obcasach od najlepszych projektantów. Wygląda stylowo na czerwonym dywanie i poza nim.

Ubierz się jak Doda w Opolu - galeria
fot. Tamaris, 189.90 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/9 lat temu
Czy ona ma doczepione sztuczne włosy? Ciekawa jestem jakby wyglądała, jakby ją ekipa Top Model przerobiła. Podejrzewam, że sto razy lepiej :))))
/9 lat temu
A moim zdaniem jednak psuje to mocno formę całej sukienki, niepotrzebnie i nie wygląda to ładnie. Wygląda jakby Doda się jakimś sznurem zbyt mocno ścisnęła w brzuchu i w dodatku skraca się jej tak ta sukienka, że pupę widać. Oczywiście dla Dody pokazywanie pupy to nie nowość, ani ja się nie gorszę tylko wydaje mi się to złym pomysłem po prostu w tym wypadku.
/9 lat temu
Czy ja wiem, czy bez sensu? Chyba jednak w dość sztywnej sukience ze skóry trzeba jakoś zaakcentować talię. Moim zdaniem wygląda bardzo ładnie.
POKAŻ KOMENTARZE (1)