Plisowana spódnica księżnej Kate. Gdzie kupić podobną? fot. ONS

Plisowana spódnica w kratę księżnej Kate. Gdzie kupić podobną?

Brytyjska księżna właśnie przywróciła świetność zapomnianemu fasonowi! My jesteśmy zachwycone!
Marta Kosakowska / 12.12.2018 17:14
Plisowana spódnica księżnej Kate. Gdzie kupić podobną? fot. ONS

Księżna Kate zaprezentowała się w efektownej czerwonej plisowanej spódnicy w kratę. Model sięgający do połowy łydki natychmiast stał się obiektem westchnień wielbicielek stylu księżnej. Niestety spódnica jest bardzo droga, ale... całe szczęście są sieciówki!

Gdzie kupić plisowaną spódnicę w kratę?

Księżna Kate miała na sobie spódnicę z kolekcji Emilii Wickstead, za który trzeba zapłacić niemal 5 tys. złotych. Nawet jeśli byłabyś skłonna tyle wydać, żeby skopiować styl księżnej, to mamy dla ciebie złą wiadomość. Spódnica już się wyprzedała! 

Jednak nic straconego! Podobną znalazłyśmy w aktualnej kolekcji marki H&M. Fason jest niemal identyczny z tym, który miała na sobie księżna Kate. Model z sieciówki różni się jedynie kolorem. Szwedzka marka oferuje podobną w wersji beżowej. Trzeba za nią zapłacić 199,00 zł.

Plisowana spódnica w stylu księżnej Kate

ONS

Przypominamy, że krata jest jednym z najmodniejszych wzorów sezonu. Z powodzeniem konkuruje z hitową panterką, a przede wszystkim - jest od niej bardziej uniwersalna i klasyczna. Spódnica w kratę sprawdzi się na wiele okazji. Idealnie nadaje się do pracy!

Oprócz kraty i plis, spódnica ma jeszcze jeden niezwykle modny detal. Chodzi o długość do połowy łydki, która kojarzy się style retro. My uwielbiamy taki styl, ponieważ doskonale podkreśla kobiecość!

Więcej hitów sezonu:
Paulina Sykut w rewelacyjnej sukience z Mohito. Ten model będzie idealny do pracy!
Ten płaszcz będzie hitem zimy! Anna Lewandowska już go ma! Identyczny kupisz w Zarze