Chcesz się wyróżniać? Postaw na personalizowane ubrania. Podpowiadamy jak je zrobić!

Niszczenie, przeszywanie, malowanie, mnóstwo kolorowych naszywek i modne hafty.
Personalizacja ubrań fot. materiały prasowe

Personalizacja to słowo, które elektryzuje tysiące wielbicieli mody i fashionistki na całym świecie. Ten sposób przerabiania ubrań jest znana od wielu lat, ale dopiero niedawno zdobył tak dużą popularność. Wszystko dzięki temu, że coraz więcej osób stawia na indywidualność i nie chce stworzyć swój niepowtarzalny styl ubieranie.

Chcesz zostać królową Instagrama? 7 najbardziej fotogenicznych elementów garderoby

Chcesz wyglądać oryginalnie? Personalizacja ubrań jest dla ciebie!

Obecnie ludzie są świadomi siebie i swoich potrzeb. Coraz większą dojrzałość osiągają również w kwestii stylu. Już minęły czasy, gdy wszyscy wyglądają tak samo. Teraz chcemy być indywidualistami, wyróżniać się i nosić ubrania, których nie ma nikt inny. Dlatego coraz częściej przerabiamy, doszywamy, niszczymy, malujemy, kupujemy kolorowe naszywki i modne hafty.

Jest również grupa osób, która chce wyglądać niepowtarzalnie, ale nie ma pojęcia, jak zrobić to na własną rękę. I tutaj z pomocą przychodzi marka Levi's, która słynie z ogromnej fantazji i szalonych pomysłów.

Ludzie noszący Levi'sy uwielbiają je przerabiać, dzięki temu wyrażają swój własny styl i podkreślają indywidualność. Jakiś czas temu producent w wybranych salonach wprowadził usługę Levi’s Tailor Shop - specjalne punkty, w których można personalizować produkty marki w dowolny sposób, a rok temu powstał mobilny Levi’s Tailor Truck, gdzie można było zmienić swoje ukochane ciuchy za pomocą nożyczek, farb, papieru ściernego i kolorowych haftów.

6 gorących trendów sezonu lato 2017. Macie je w swojej szafie?


fot: materiały prasowe Levi's

W nadchodzącym sezonie letnim kultowy Truck z projektem Levi’s Tailor Shop on Tour wraca do gry. Znowu pójdą w ruch profesjonalne maszyny, niezliczona ilość nożyczek, kilometry nici oraz niezastąpiony zespół.

To, co do tej pory chcieliście zrobić z waszymi dżinsami, kurtkami, kamizelkami lub szortami już wkrótce stanie się możliwe. Marka do współpracy zaprosiła Roberta Kutę – jednego z najzdolniejszych polskich artystów młodego pokolenia, który stworzył kolekcję autorskich naszywek oraz materiałów z własnymi grafikami.


fot: materiały prasowe Levi's

Levi’s Tailor Shop On Tour szukajcie od 23 czerwca do 27 sierpnia w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Krakowie. Zabierzcie swoje stare ciuchy Levi's i wpadajcie! Pod czujnym okiem Roberta Kuty i Tailor Masterów odmienicie swoje ubrania nie do poznania. Szczegóły dotyczące projektu pojawiać się będą na specjalnie stworzonym na tę okazję wydarzeniu na profilu marki na Facebooku oraz Instagramie.

Eleganckie, stylowe, a do tego modne. Cygaretki to spodnie do zadań specjalnych!


fot: materiały prasowe Levi's

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
niestety nie mam takich zdolności by samemu przerabiać ubrania ale przeglądam wiele blogów i sklepów i kupuję to co jest obecnie modne :)
/rok temu
I znów wraca moda na naszywki;) Kiedyś hit, potem zapomniany a teraz odrodzenie:) fajnie, bo zawsze mi się to podobało, tylko tyle, ze ja ostatnio w kieckach wole chodzić:)