afro, kostiumy kapielowe, modelki fot. FREE

Kostiumowe problemy - rozwiązane

Możesz optycznie wydłużyć nogi, zwęzić talię, a nawet powiększyć biust.Wystarczy wybrać kostium o odpowiednim kroju. A potem – wyruszać na podbój plaż!
/ 16.08.2011 07:24
afro, kostiumy kapielowe, modelki fot. FREE
Jak... podkreślić talię
Z tym zadaniem najlepiej poradzą sobie kostiumy jednoczęściowe. Wybierając te z pionowymi wzorami (np. pasami) optycznie wysmuklisz sylwetkę. Kostiumy z wycięciami na bokach będą seksownie podkreślały smukłość talii.

Jak... wydłużyć nogi
Zasada jest prosta – im mocniej wycięte majteczki, tym więcej nóg odsłaniają, jednocześnie je wydłużając. Noś kostiumy z wąskimi paseczkami w talii. Jeśli wybierzesz sznurowane majteczki, sama będziesz mogła zdecydować, na jakiej wysokości je zawiązać.

Jak... okiełznać duży biust
Przydadzą ci się stroje z mocno zabudowanymi stanikami – miseczki powinny dobrze obejmować piersi, a szerokie paski solidnie je podtrzymywać. By uniknąć wrzynania się pasków w ramiona, możesz wybrać stanik wiązany na szyi.

Jak... powiększyć piersi
Im więcej będzie na staniku falbanek, marszczeń, wyrazistych wzorów i kolorów, tym większy będzie wydawał się twój biust. Możesz także zaopatrzyć się w kostium z usztywnianymi miseczkami (najlepiej push up).

Jak... wyszczuplić biodra
Ubierając się w dość mocno zabudowane majtki z szerokimi paskami lub krótkie szorciki z niskim stanem. Unikaj zbyt wzorzystych strojów, które przyciągają uwagę do krągłości.

Jak... dodać apetycznych kształtów pupie
Martwisz się, że jest zbyt płaska, a biodra za wąskie? Szukaj kostiumów, w których majteczki zdobione są dziewczęcymi falbankami. Szerokie poziome pasy (w bardzo modnym marynarskim stylu) optycznie poszerzą biodra.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)