Joanna Koroniewska fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska w letniej sukience i modnych kowbojkach

Zwiewne, letnie sukienki w połączeniu z kowbojkami to gorący trend prosto z muzycznych festiwali. Lansują go największe ikony mody!
Urszula Wilczkowska / 16.07.2019 16:01
Joanna Koroniewska fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska naprawdę zna się na tym, co modne! Połączenie letnich, zwiewnych sukienek z kowbojkami to numer jeden na lato. Noszą je między innymi Marina Łuczenko, Diane Kruger i Millie Brown, a same kowbojki już od kilku sezonów można zobaczyć na pokazach największych projektantów mody.

Letnia sukienka i kowbojki

Chociaż kowbojki kojarzą się nam zdecydowanie z jesienią, musimy przyznać, że jesteśmy całkowicie zakochane w tym trendzie! Modę, która przywędrowała do nas ze Stanów, chętnie zostawiłybyśmy ze sobą na dłużej. W połączeniu z letnią sukienką zyskują zupełnie innego wymiaru.

Ten nieco zadziorny zestaw sprawi, że będziesz wyglądać jak prosto z najmodniejszych letnich festiwali.  Jest wyjątkowo kobiecy, a do tego naprawdę chwyta za oko! Sama zobacz, jak nosi go Joanna Koroniewska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Jak nosić sukienkę do kowbojek?

Zwiewna sukienka przed kolano to zawsze doskonały wybór, jeśli w swojej stylizacji chcesz postawić na modne kowbojki. My szczególnie polecamy białe, koronkowe sukienki oraz szyfonowe sukienki w kwiaty. Ubiór Joanny Koroniewskiej to doskonały przykład tego, jak należy nosić ten trend!

Zobacz też:
Te trzy sukienki to prawdziwe bestsellery lata 2019! Kupisz je w popularnej sieciówce
Najmodniejsze stroje kąpielowe w tym sezonie. Jakich szukać?