POLECAMY

Figura Lizak - damskie sylwetki

Duży biust i zgrabne, długi nogi to twój atut? To znak, że prawdopodobnie jesteś figurowym lizakiem
Figura Lizak - damskie sylwetki fot. ONS/ALA MA KOTA

Figura Lizaka

Kobiety o kształcie „Lizaka” są dość wysokie, a ich zgrabne i długie nogi dodatkowo wydłużają sylwetkę.  Ręce, wydają się być również długie i szczupłe, w kontraście z biustem pani „Lizak”, którego pozazdrościłaby jej niejedna kobieta. Charakterystyczne w tym typie sylwetki są wysoko usytuowane, dość wąskie biodra, to dzięki temu nogi są tak długie. W odróżnieniu od figury „Truskawki”, „Lizak” ma wąskie barki i ramiona, dzięki temu, zachowuje bardziej kobiece proporcje.

Co zakładać przy figurze Lizaka

Przy dobieraniu stroju dla sylwetki „Lizak” trzeba pamiętać o zachowaniu równowagi pomiędzy pełną,  górną częścią sylwetki a szczupłym dołem. Spodnie dzwony, optycznie zrównoważą potężniejszą górę, a taliowane bluzki z dekoltem w łódkę lub literę „V” zmniejszą duży biust.  Spódnice z marszczeniami są idealne dla „Lizaków”, dzięki nim pupa i biodra wydają się być bardziej pełne, co z pewnością doda kobiecości sylwetce.  Absolutnym must-have dla Pani „Lizak” są buty na cienkim obcasie, który podkreśli i zwróci uwagę na nieprzeciętnie długie nogi.

Fasony dla Lizaków

   

Czego nie nosić przy figurze Lizaka

Przy dobieraniu ubrań, Pani o sylwetce „Lizaka” powinna uważać, by jej nogi nie przyjęły formy szczudeł. Z natury długie i szczupłe nie wymagają dodatkowego wydłużania.  Kobiety o tych kształtach powinny unikać wszelakich golfów, czy żabotów, by biust nie wydał się przerysowany, a korpus toporny. Pionowe paski na ubraniu niepotrzebnie wydłużą sylwetkę, która i bez tego jest wystarczająco szczupła i zgrabna.
           
Jeśli jesteś Panią „Lizak”, masz powody do dumy ! Sylwetka ta, to wymarzona sylwetka Hollywood, idealnie wypełniająca oszałamiające kreacje rodem z czerwonego dywanu. Dumne i piękne „Lizaki” to np. Salma Hayek, czy Angelina Jolie.

Słynne panie LizakZobacz, co nosić przy innych figurach:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/4 lata temu
Salma lizak hahha usmiałam się
/5 lat temu
Przy figurze lizaka niestety nie mogę nosić pionowych pasków, szkoda...
/6 lat temu
Jak nazywa się sylwetka pierwsza od prawej? (mówię o rysunkowych dziewczynach narysowanych na najwyższym zdjęciu)
POKAŻ KOMENTARZE (8)