Espadryle na koturnie Kate i Meghan - marka i cena

Espadryle Kate i Meghan - marka i cena fot. ONS.pl
Są wygodne i bardzo stylowe. Espadryle, bo o nich mowa, pokochały nawet brytyjskie arystokratki. Księżna Kate i księżna Meghan postawiły na buty tej samej marki.
Marta Kosakowska / 24.07.2019 16:27
Espadryle Kate i Meghan - marka i cena fot. ONS.pl

Księżna Kate i księżna Meghan uchodzą za przeciwieństwa. Różnią się charakterami, pozycją w rodzinie królewskiej, a nawet stylami ubierania. Okazuje się, że mimo różnic, jest pewien element, który je łączy. Mowa o espadrylach, które obie księżne chętnie noszą latem. Wybrały model kultowej marki.

Ulubione espadryle księżnych Kate i Meghan - gdzie je kupić?

Księżna Kate chętnie wybiera te buty na mniej oficjalne okazje np. spotkania, które odbywają się w plenerze. Espadryle na koturnie idealnie pasują do wielu letnich stylizacji. Żona księcia Williama chętnie nosi je do zwiewnych sukienek w kwiatowe wzory.

Espadryle księżnej Kate - gdzie takie kupić w Polsce?
fot. ONS.pl

Niedawno wiązane espadryle wybrała również księżna Meghan. Obie księżne postawiły na buty słynnej marki Castaner. Można je kupić również w Polsce np. w sklepach internetowych.

Cena nie jest niska, bo za model z nowej kolekcji trzeba zapłacić nawet około 500 zł. Jednak obuwie jest bardzo dobrej jakości, więc z pewnością posłużą przez więcej niż jeden sezon.

Najmodniejsze są espadryle w kolorze czarnym i beżowym. Powód? Są najbardziej klasyczne i ponadczasowe, więc pasują do różnych strojów.

Espadryle Castaner
fot. Materiały prasowe

Ciekawostką jest to, że królowa Elżbieta II ponoć nie przepada za butami na koturnach. Monarchini ponoć uważa, że tego typu obuwie jest mało eleganckie. Jednak najwyraźniej Kate i Meghan mają inne zdanie na ten temat i są w tym zgodne. ;)

Przeczytaj:
Espadryle na platformie - przegląd modeli
Wiązane espadryle - stylowe wzory z nowych kolekcji