Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Dres Anny Lewandowskiej w Dumbo - gdzie taki kupić i jaka cena?

Ubrania sportowe wcale nie muszą być nudne! Nowy dres Anny Lewandowskiej wzbudził poruszenie wśród internautek. Wiemy, gdzie i za ile można kupić hitowy komplet.
Marta Kosakowska / 26.09.2019 19:45
Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Nie jest tajemnicą, że Anna Lewandowska uwielbia styl sportowy. Trenerka i dietetyczka od czasu do czasu chętnie nosi sukienki, jednak to wygodne ubrania są najbliższe jej sercu. Właśnie zaprezentowała na Instagramie dres z nadrukiem z kreskówki, który stał się obiektem pożądania jej fanek.

Anna Lewandowska w dresie w Dumbo - marka i cena

Gwiazda fitnessu zamieściła na swoim profilu selfie w dresie z nadrukiem z... Dumbo! Tak, chodzi o postać uroczego słonia z bajki dla dzieci. Komplet składa się z legginsów, t-shirtu i oversizowej, rozpinanej bluzy z kapturem. Trzeba przyznać, że to dość oryginalny, a jednocześnie mega stylowy, wybór.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zdarzyło Ci się kiedyś, zawieść na kimś? Tak niespodziewanie i sprawiło Ci to ból? Czy są w Twoim otoczeniu ludzie, którzy podcinają skrzydła innym? Przykładowo powtarzają: “Zostaw to, to nie dla Ciebie”, “Nikomu się nie udało, a Tobie ma się udać?” “Przecież Ty się do tego nie nadajesz, odpuść sobie” Codziennie dostaję od Was mnóstwo podobnych wiadomości. I bardzo chciałabym móc, każdego z osobna wesprzeć, ale pomyślałam sobie, że ten post zadedykuję właśnie tym osobom, które potrzebują dobrego słowa od nas wszystkich. Ode mnie i od Was! ❤🙌 Ja ze swojej strony dodam, że dobrze jest otaczać się wyłącznie tymi, którzy życzą nam szczerze i dobrze. I nie mówię, że jest to było proste, aby znaleźć osoby, które mówią Ci to co słuszne, a nie to co chcesz usłyszeć... Jednak jeśli mi się udało, to i Wam się uda 💪 Tego Wam życzę z całego serca, ktoś kto częściej mówi nie, może chcieć dla Ciebie lepiej, niż ten co zawsze mówi tak 😊 Nie poświęcamy swojego czasu na toksyczne relacje. Kolorki od @femistoriesofficial ❤️ #annalewandowska #pozytwyna #kolory #jesien #autumn #homesweethome #reset #vibes #style #healthyteam

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Dres pochodzi z limitowanej kolekcji Dumbo by Femi polskiej marki FemiStories. Inspiracją do stworzenia kolekcji był oczywiście film animowany „Dumbo”. W jej skład, oprócz sportowych ubrań, wchodzą również dodatki m.in. plecaki i nerki. P.S. Klara musiała być zachwycona stylizacją mamy! ;)

Bluza, którą wybrała Anna Lewandowska, kosztuje 329,00 zł. Legginsy to wydatek rzędu 179,00 zł, a t-shirt - 149,00 zł. Każdą z rzeczy trzeba kupić osobno. Chcąc odtworzyć look trenerki, trzeba wydać aż 657,00 zł.

Poszczególne elementy można nosić razem, ale też osobno. Sprawdzą się nie tylko na siłownię czy weekendowy wypad za miasto. Z powodzeniem można z nich tworzyć również zestawy w miejskim stylu. Bluza będzie świetnie wyglądała z jeansami, legginsy - z jeansową tuniką, a t-shirt proponujemy nosić do... eleganckich spódnic i szpilek. Takie świeże zestawy doskonale wpisują się w trendy na jesień.

 

Dres Dumbo Femi Stories
fot. Materiały prasowe

Przeczytaj:
Małgorzata Rozenek w bluzie z Bershki
Anna Lewandowska w marynarce z Mango