POLECAMY

Czy wiesz jak ubierać się stosownie do sytuacji?

Nasz strój wyraża nasz charakter i stosunek do otoczenia, dlatego ważne jest, abyśmy w każdej sytuacji prezentowali się korzystnie. Czy wiesz jak to zrobić?

Pierwszym etapem będzie dobieranie stroju "na co dzień". Ważne jest, abyśmy w szkole lub w biurze wyglądali schludnie i poważnie. Kobietom polecam spódniczki (dobrze, aby zakrywały one kolana), buty na obcasie i ozdobne bluzki. Mile widziana jest też biżuteria i apaszki. Buty powinny pasować do posiadanej torebki, a kolorystyka powinna być stonowana, najlepiej w odcieniach pasteli. Jeśli chodzi o górę, to bluzka powinna mieć stosowny dekolt (niezbyt głęboki), a także powinna zakrywać ramiona.

Wybierając się na imprezę, koniecznie musimy podkreślić swoją kobiecość, jednak nie przesadzać, gdyż mężczyzn kręci to, czego nie widać. Najlepszym rozwiązaniem jest sukienka, która może odsłaniać kolana, w kolorach bardziej drapieżnych - czerwieni, różu, a nawet w panterkę. Pamietajmy, aby sukienka, która posiada głęboki dekolt, zakrywała plecy, lub odwrotnie. Świetnie będą pasowały wysokie obcasy. Torebka powinna posiadać długi pasek, wtedy będzie nam wygodniej podczas tańca. Załóż złote ozdoby.

Na pewno ciekawe również jesteście jak wypada się ubrać do kina, na luźne spotkanie z przyjaciółmi lub z chłopakiem. Dobrze jest, aby czuć się w ubraniu swobodnie, ale jednocześnie prezentować się jak najbardziej korzystnie. Polecane są tutaj spodnie rurki (najlepiej czarne, gdyż wysmuklają one nogi) do tego t - shirt z modnym nadrukiem lub top w naszym ulubionym kolorze. Do tego możemy dodać modny sweterek lub bolerko. Bardzo modne są balerinki, które pasują praktycznie do każdej torebki. Jeśli chodzi o biżuterię, możemy tutaj puścić wodzę fantazji. Najważniejsze to podobać się sobie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)