POLECAMY

Czego NIE kupować na przecenach zimowych 2011-2012

... bo już nie jest modne lub zaraz nie będzie, a wciąż można to dostać w sklepach
Czego NIE kupować na przecenach zimowych 2011-2012 fot. ONS
Gwiazdki - były jednosezonowym hitem za sprawą kolekcji Dolce & Gabbana, teraz czas się z nimi pożegnać. Bez kontekstu z wybiegu wyglądają infantylnie.

Bluzki z marszczonymi bufkami - to zaszłość sprzed dwóch sezonów, ale sieciówki nie mają serca by się z nimi pożegnać. Ty miej!

Wężowe torebki - choć były absolutnym hitem i jeszcze z pewnością kiedyś się wam przydadzą, tym razem nie będą to dobrze wydane pieniądze - odradzamy.

Sandały z cholewkami
- choć są letnie sprzedawcy lubią dokooptowywać zimą niesprzedane modele z wiosny. Nie daj się na to nabrać. Takie buty to pomyłka!

Szkocka krata
- choć na zimowych wybiegach było jej sporo, specjalnie się nie przyjęła. Na wiosnę z pewnością już nie będzie miała racji buty. Do lamusa!

Spódnice bombki
- choć są kuszące bo nadają pupie krągłości są zdecydowanie passe. Te które macie odłóżcie na górną półkę, niech czekają na lepsze czasy. W nowe się nie zaopatrujemy!

Złote ubrania- chyba, że z myślą o Karnawale 2012. W następnym sezonie już się wam do niczego nie przydadzą

Kolekcja Versace for H&M
- oczywiście robiła  furorę w grudniu, nie unikniemy jej też w karnawale, ale ostrzegamy! Choć nie będzie dostępna w Polsce - kolejna Versace for H&M jest już w przygotowaniu, więc nie ma co paradować w poprzedniej. Niech was nie skuszą atrakcyjne ceny.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
A ja kupuje to w czym czuje sie dobrze i w sumie od lat nie zmieniłam swojego stylu.Postawiłam na wygode.Nosze spodniczki mini ( eko-bielizna.pl) w połączeniu z koszulkami i luznymi bluzkami. Takie zestawy sprawdzaja sie zawsze.
/6 lat temu
Gdybym chciała się stosować do wszystkich głupot, które wypisuje Iza Bielecka-Gnaś, musiałabym być bogatsza niż wszystkie celebrytki razem wzięte, a stosujące się do tego rodzaju porad. Czy wszystkie dziewczyny stać finansowo na to by być "modną"?
/6 lat temu
nikt nie będzie mi mówił co mam kupować a co nie. nie dajmy się zwariować!
POKAŻ KOMENTARZE (1)