Co dla małej i raczej pulchnej?

Jestem niską kobietką [150 cm] z wystającym brzuszkiem i pokaźnym biustem. Lubię ubierać się elegancko z butami na obcasie, nie lubię sportowego stylu. Uwielbiam sukienki i tuniki. Spodni mam dość bo był czas, że tylko w spodniach chodziłam.
Joanna Mroczkowska / 30.09.2016 17:12
Co dla małej i raczej pulchnej?

Jestem niską kobietką [150 cm] z wystającym brzuszkiem i pokaźnym biustem. Lubię ubierać się elegancko z butami na obcasie, nie lubię sportowego stylu. Uwielbiam sukienki i tuniki. Spodni mam dość bo był czas, że tylko w spodniach chodziłam. Jaki fason sukienek, spódnic i tunik dla malucha z krótkimi nogami, żebym nie wyglądała śmiesznie? Jestem kobietą 38-letnią raczej odważną ale nie chciałabym uchodzić w pewnych ciuchach za nastolatkę. Lubię być ładnie ubrana. Teraz są tak modne wszelkiego rodzaju płaszcze, czy dla małej lepszy płaszcz czy raczej żakiet?


Kasia

Wystający brzuszek to akurat mankament, który łatwo zamaskować dzięki modzie na tuniki. Sukienka dla Pani wskazana to taka, która będzie miała duży dekolt, odcięcie pod biustem i będzie lekko rozszerzała się ku dołowi. Nie może być zbyt marszczona, bo Panią poszerzy ale fantastycznie jeśli ma drapowania tylko z przodu (nie po bokach) bo to zatuszuje brzuszek. Połączenie tunik ze spodniami też ukryje brzuch, aby jednak zestaw ten nie skracał Panią proponuję spodnie i tunikę w zbliżonych, nie kontrastowych kolorach. Buty to oczywiście takie na obcasie, ale dość stabilnym (np. słupek) szpilka będzie zbyt cienka i zaburzy proporcje między górą a dołem. Najlepszym rozwiązaniem na wierzch jest żakiet, ale nie musi Pani rezygnować z płaszcza, nie może on być jednak za długi (np. do połowy uda).

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)