POLECAMY

W te rzeczy powinna zainwestować każda kobieta!

O co chodzi?
W te rzeczy powinna zainwestować każda kobieta! fot. FREE Imax/Tree

Chyba każda kobieta lubi otaczać się pięknymi rzeczami a jeśli chodzi o modę tym bardziej. Wiadomo jednak, że nie zawsze stać nas na to o czym marzymy. Jest jednak kilka rzeczy, w które naszym zdaniem powinna zainwestować każda kobieta. Warto bowiem zrezygnować z kupna kolejnej torebki z taniego tworzywa z sieciówki na rzecz jednej a porządnej. To samo tyczy się innych akcesoriów.

5 modowych hitów - zainwestuj w nie

Wracając jednak do torebki - tak jak mężczyznę poznaje się po butach - tak kobietę po torebce. Dodatek ten może służyć nam przez lata dlatego warto wydać na nią trochę więcej pieniędzy. W szczególności teraz gdy można upolować designerski model w promocyjnej cenie. Jak już jesteśmy przy torebce musimy wspomnieć o portfelu. Używamy go codziennie, wyciągamy go wiele razy w ciągu dnia. Ważne jest by był elegancki i nie zniszczony. Skórzany model może nam posłużyć przez wiele lat.

Kolejnym elementem kobiecej garderoby są pantofle. Wygodne i stylowe czółenka np. w kolorze czarnym możemy używać dosłownie na co dzień. Do dżinsów i biznesowego looku. Musimy jednak pamiętać, że między sieciówkowymi wersjami a tymi z obuwniczych butików widać na pierwszy rzut oka różnicę.

Każda kobieta powinna zainwestować w...

Kolejną rzeczą, w którą kobieta powinna zainwestować jest zegarek. Ta niby archaiczna część naszej szafy to coś co zawsze będzie stylowe. Dobry, kobiecy zegarek zawsze będzie dobrze widziany. Ten zakup to nie tylko inwestycja na lata, ale niekiedy i na całe życie. W końcu klasyki nigdy nie wychodzą z mody.

Mamy już portfel, torebkę, buty i zegarek. Skupiając się na dodatkach nie możemy zapomnieć o okularach przeciwsłonecznych. Wszystkie wiemy jakie one mają działanie. Impakt gwiazdy przyda się każdej z nas. A designerskie okulary można upolować naprawdę w niskich cenach. Ostatnią podpowiedzią jest - parasolka. Możemy kupić najprostszą na ulicy jednak stracimy ją przy pierwszym podmuchu powietrza. Może zatem warto wydać na nią trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że kupujemy coś porządnego?


Więcej modowych porad stylisty:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)