POLECAMY

Włosy na urlopie

Niedbale potargane i wilgotne od morskiej wody włosy są bardzo sexy. Oto fryzury, które łatwo zrobić samemu.
Włosy na urlopie

Przede wszystkim chroń włosy przed słońcem
Na wakacje koniecznie zabierz kosmetyki z linii przeciwsłonecznej. Najczęściej oprócz szamponu i balsamu w ich skład wchodzi kosmetyk ochronny z filtrem, który rozprowadza się na włosach przed wyjściem na plażę. Jego aplikację można ponawiać po każdej kąpieli w morzu
lub basenie. Z uwagi na obecność filtrów UV może on lekko usztywniać włosy, dlatego po zejściu z plaży trzeba koniecznie umyć głowę.


Seksowne fale
Jeśli masz proste włosy, zepnij je szpilkami w niski koczek, gdy jeszcze są wilgotne. Po wyschnięciu i rozpuszczeniu ułożą się w naturalnie wyglądające, miękkie fale.


Rozwiane wiatrem
To propozycja dla dziewczyn, które mają kręcone lub puszące się włosy. Mokre kosmyki wystarczy spryskać olejkiem z filtrami i... pozostawić na działanie wiatru. Dzięki temu nie stracą objętości i nie będą przypominały siana. Olejek lekko je usztywni i doda im połysku.


Wysoki kucyk
Wystarczy, że dokładnie rozczeszesz włosy (grzebieniem o gęsto rozstawionych zębach) i ciasno zepniesz je gumką wysoko z tyłu głowy. Aby fryzura wyglądała bardziej efektownie, na kucyku zawiąż apaszkę.

Masz pytanie do fryzjera? Zadaj je na uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
Mi bardzo pomaga pielęgnacja kosmetykami z olejami, np. Royal Moroccan.