POLECAMY

Jest długość włosów, która pasuje każdemu! Coś w tym jest...

Zgadzacie się z tym?
Karolina Kalinowska / 8 miesięcy temu
Jest długość włosów, która pasuje każdemu! Coś w tym jest... fot. FREE

Najmodniejsze fryzury, uczesania i koloryzacje to jedne z najpopularniejszych tekstów w dziale Moda i Uroda. Bardzo lubicie czytać na ten temat, a my oczywiście staramy się, jak najwięcej na ten temat pisać. Teraz udało się nam znaleźć informację na temat długości włosów, w której każdy wygląda dobrze.

Wiedziałyście, że jest taka, w której każdy prezentuje się znakomicie? My też byłyśmy w szoku, ale po chwili zastanowienia stwierdzamy, że faktycznie coś w tym jest. 

Zostało 5 minut do wyjścia, a wasze włosy są dalekie od ideału? Mamy dla was 7 błyskawicznych fryzur na każdy dzień tygodnia!

W jakiej długości włosów każdy wygląda dobrze?

To jedna z najmodniejszych fryzur na sezon jesień-zima 2017/2018, a z drugiej strony najbardziej twarzowe cięcie. Czy można chcieć czegoś więcej? Mowa o włosach do obojczyków. Ta długości jest odpowiednia do każdego rodzaju włosów (nawet bardzo cienkie będą wyglądały dzięki niej dobrze) oraz kształtu twarzy, bo przy odpowiednim cięciu i dobraniu długości z tyłu każdy będzie wyglądał w niej świetnie. 

Naszym zdaniem to będzie hit nadchodzących miesięcy! Taka fryzura jest nowoczesna, świeża, a do tego włosy można swobodnie związać i dowolnie ułożyć. Na tej długości znakomicie prezentują się również delikatne fale, które dodają fryzurze klasy. 

3 najmodniejsze odcienie włosów dla blondynki na jesień 2017

 

Got any burning questions about hair? We want to know! Share them with us in the comments below.👇💇

Post udostępniony przez Byrdie (@byrdiebeauty)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)