Uczesz się jak Adele

Podpowiadamy jak samej w domu możesz uczesać się w stylu Adele...

Gwiazda, która zdobyła szturmem tegoroczne rozdanie nagród MTV Awards ma nie tylko wyjątkowy głosy ale też bardzo oryginalny styl. Okazuje się jednak, że i w czasach Lady Gaga retro może być bardzo atrakcyjne.

Uczesz się jak Adele

prphotos.com

Fryzura Adele nawiązuje bezpośrednio do lat 60-tych. Zaczesana do tyłu, podniesiona u nasady, wyczesana i podkręcona jest nie tylko elegancka ale na swój sposób awangardowa- w końcu kto dziś ma odwagę tak się czesać?

Jeśli by Was jednak kusiło, podpowiadamy jak odtworzyć wspaniałe włosy Adele we własnej łazience…

1.
Umyte włosy osuszamy lekko ręcznikiem aby usunąć nadmiar wody. Od połowy włosów do końcówek wcieramy serum odżywcze a u nasady aplikujemy spray podnoszący włosy i dodający objętości.
2.
Pochylamy głowę do przodu i suszymy jedną ręką przeczesując włosy i unosząc je u nasady.
3.
Gdy włosy są prawie suche przerzucamy je zdecydowanym ruchem głowy do tyłu. Nabieramy szerokie kosmyki na średniej wielkości szczotkę i wygładzamy pod strumieniem powietrza suszarki.
4.
Dzielimy włosy na cztery sekcje - przy każdym uchu, z przodu oraz z tyłu. Następnie przy pomocy lokówki podkręcamy każdą część w spiralę, którą upinamy wsuwką i pozostawiamy do wystygnięcia.
5.
Po 5 minutach usuwamy wsuwki i lekko przeczesujemy włosy palcami układając w pożądane kształty. Całość wykańczamy lakierem lub woskiem w sprayu.

Polecane produkty:

Uczesz się jak Adele

REF Wosk w sprayu /434, cena: 60 zł
Utrwala zarówno sprężyste loki, jak proste pasma, nadaje włosom objętość zachowując linie i kształt fryzury. Zawarte w kosmetyku wyciąg z nasion słonecznika i proteiny odżywiają i nawilżają włosy nadając im zdrowy blask, a woski optymalnie je utrwalają tworząc naturalny look.

Marion, Termoochrona, Spray dodający włosom objętości, cena: 7,40 zł
Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury zapewniając zwiększoną objętość poprzez uniesienie u nasady. Fryzura zyskuje puszystość i lekkość.

Goldwell Kerasilk Anti-Frizz, Serum wygładzające do włosów, cena: 45 zł
Serum wygładzające do włosów. Specjalna formuła pielęgnacyjna wspaniale wygładzi Twoje włosy. Efekt anti-frizz. Chroni przed ciepłem suszarki. Doskonałe do ekstremalnie suchych i trudnych do ułożenia włosów.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)