Szaleństwo kolorowych włosów!

Gwiazdy jedna za drugą farbują włosy… na róż, fiolet, niebieski. Zobaczcie jak się nosi takie kolory - może warto spróbować?
/ 29.08.2011 07:33

Gwiazdy jedna za drugą farbują włosy… na róż, fiolet, niebieski. Zobaczcie jak się nosi takie kolory - może warto spróbować?

Na początku sierpnia z wrzosową fryzurką pojawiła się nagle piosenkarka Katy Perry. Ponoć chciała dużej zmiany i wizażyści przekonują, że lawendowy róż to znakomity wybór pasujący idealnie do jej jasnej cery. Nie było to całkiem proste, bo Katy miała przed transformacją ciemne włosy, ale jak zapewnia jej fryzjerka, dzięki stopniowemu odbarwianiu i nadawaniu nowego koloru, można zachować zdrowe, błyszczące włosy. Ile gwiazdka wytrwa z nowym kolorem, to już inne pytanie….

Fot. zeibiz.com

Trendowi na kolor poddała się też aktorka Kate Bosworth, która zmieniła swoje piękne blond loki w niebieskie kosmyki, aby odreagować zerwanie związku z Alexandrem Skarsgardem, słynnym wampirem Erikiem, z serialu „Czysta krew”. Kate nie poszła co prawda na całość farbując jedynie dolną połowę włosów, ale ten hippisowski look nam się bardzo podoba.

Fot. celebrities.ninemsn.com.au

Mocnym różowym uderzeniem popisała się z kolei młoda gwiazdka musicalu “Glee” Dianna Agron. Po super ciekawym blond bobie z poszarpanymi pasemkami cudownego nieładu, aktorka pojawiła się nagle w fryzurce przypominającej gumę balonową z ciemnymi odrostami przydającymi całości trochę grunge’owego charakteru.

Fot. inquisitr.com

Wreszcie, o zjawiskowy kolor pokusiła się też inna blond piękność Hollywoodu, ale w wersji bardzo subtelnej. Siennę Miller można było zobaczyć na wakacjach na Ibizie w lokach wpadających w różową poświatę. Tym razem nie było to nic dramatycznego, ale jedynie lekkie nuty, ale efekt jest zdecydowanie ciekawszy od nudnego złotego blond.

Fot. popsugar.com