milek design z joanną jabłczyńską fot. serwis prasowy

Siła jest kobietą według Milek Design

Hollywoodzkie fale i wariacje na temat warkoczy - styliści z Milek Design stawiają w tym sezonie na ultra kobiecość
28.11.2013 16:09
milek design z joanną jabłczyńską fot. serwis prasowy

Sesja odbyła się w znanym warszawskim Studiu Las. Bogactwo stylizacji przeciwstawiono prostemu, surowemu wnętrzu studia. Pilna praca nad każdym szczegółem sesji, dopracowywanie makijażu, stylizacji i fryzur, nie wykluczała dobrej zabawy. Jak podkreśla współwłaścicielka salonów Milek Design, Kasia Poniatowska-Miłek, dla współpracujących z nią stylistów praca jest przede wszystkim pasją, a najwięcej radości sprawiają im właśnie takie nieszablonowe projekty, będące możliwością spełnienia kreatywnych marzeń. W tworzeniu fryzur do ww. sesji brała również udział stylistka Milek Design, Basia Płaza.
Za koncepcję zdjęć odpowiadał jeden z czołowych polskich fotografów mody, Robert Zuchniewicz. Współpracował m.in. z takimi tytułami jak „Elle”, „Twój Styl”, „Life Style” oraz agencjami reklamowymi w Polsce i za granicą.

Do udziału w sesji zaproszono Joannę Jabłczyńską, która chętnie wykorzystała swoje zdolności aktorskie do wcielenia się w rolę uwodzicielki. Na sesji nie zabrakło wariacji na temat warkoczy, finezyjnych upięć i fali rodem z kina lat 40. Wszystkie fryzury powstały przy użyciu produktów profesjonalnej marki do pielęgnacji i stylizacji włosów – KMS California (dostępnej w salonach Milek Design), umożliwiającej kreatywną i elastyczną zabawę uczesaniem.
Modelkom świetnie udało się uchwycić dualizm kryjący się w każdej z nas – były rozważne i romantyczne, a zarazem drapieżne i zadziorne. 
Partnerem sesji odpowiadającym za stylizację była firma Mohito.