Premierowe fryzury lata

Posypało się premierami nowych filmów, które na naszych ekranach obejrzymy zaraz po zakończeniu sezonu ogórkowego. Tymczasem, pora jednak popatrzeć na spektakularne uczesania aktorek…

Posypało się premierami nowych filmów, które na naszych ekranach obejrzymy zaraz po zakończeniu sezonu ogórkowego. Tymczasem, pora jednak popatrzeć na spektakularne uczesania aktorek…

 

Straszni szefowie, wspaniałe włosy…

Film: „Horrible Bosses” (ang. Straszni szefowie) - trzech przyjaciół konspiruje, aby zabić swoich szefów stojących na drodze do ich szczęścia. Komedia kryminalna.

Jennifer Aniston wciąż oszałamia swoimi skróconymi włosami - fenomenalnie cieniowanymi, tym razem w słonecznym balejażu, który niesamowicie odmłodził ponad czterdziestoletnią już przecież aktorkę.

Zara Martin, aktorka i prezenterka MTV, pokazała się na brytyjskiej premierze w podwójnie cieniowanych długich włosach! Oprócz kaskadowego cięcia zaczynającego się od falującej grzywki gwiazdka cieszyła oczy również ciemnymi długimi odrostami fantazyjnie przechodzącymi w brąz.

 

Piękne kowbojki

Film: Cowboys & Aliens (ang. Kowboje i kosmici) - gwiezdny western, czyli James Bond i Indiana Jones w walce o dominację nad Dzikim Zachodem między kosmitami a kowbojami. Film akcji, sci-fi.

Olivia Wilde, już bez kontroli Dr House’a, związała włosy w niedbały luźny kucyk, który pięknie odsłonił twarz, ale tez nadał jej uroku młodzieńczości i spontaniczności.

Ana de la Reguera, meksykańska gwiazdka seriali, która pierwszy raz pokazała się w tak wysokobudżetowym filmie, zachwyciła przynajmniej klasą uczesania - wysoki, zwarty koczek był niezwykle kobiecy i ogniście seksowny.

 

Zakochane do szaleństwa

Film: Crazy, Stupid, Love. (ang. Szalona, Głupia, Miłość.) - Odtwórca głównej roli w popularnym serialu „Office” tym razem jest mężem w kryzysie i ojcem w opałach. Romantyczny komediodramat.

Emma Stone uderzyła w modne czerwone tony - jej miedziane kosmyki zostały perfekcyjnie ułożone w hollywoodzkie fale z asymetrycznym przedziałkiem i kokieteryjnym wywinięciem na zewnątrz.

Analeigh Tipton, młodziutka aktoreczka i modelka, pokazała się w koczku zaplecionym z warkocza, który przyozdobiła z przodu kryształowym grzebieniem przypominającym diadem - czyżby jeszcze sny o byciu księżniczką?

 

Seksowne przyjaciółki

Film: „Friends with benefits” (ang. To tylko seks) - Mila Kunis i Justin Timberlake komplikują swoją przyjaźń zabawą w seks. Komedia romantyczna.

Główna gwiazda filmu, Mila Kunis, po prostu rozpuściła swoje długie piękne włosy dbając wszak o doskonały kolor, połysk oraz odpowiednie rozproszenie kosmyków po ramionach. Lekko asymetryczny przedziałek znakomicie ożywia to proste uczesanie.

Jenna Elfman, mimo czterdziestki na karku wyglądała niezwykle uroczo i młodzieńczo w krótkim zmierzwionym bobie zaczesanym od tyłu asymetrycznie na czoło. Zwróćcie uwagę na delikatny, naturalny balejaż, który nadaje fryzurce tyle dynamiczności!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
żanda mi się specjalnie nie podoba :/