Oskarowe fryzury

Tego jednego Oskara brakuje nam co roku w kategoriach Akademii… Najlepsze włosy! Na czerwonym dywanie gwiazdy nie pokazują się nigdy nieuczesane, bez względu na to jak trendy jest chaos na głowie. Dla mistrzów nożyczek i grzebieni to bowiem jedna w roku taka okazja, aby zabłysnąć przy złocie statuetek. Popatrzmy więc na największe dzieła tego roku. Zobaczmy zatem uczesania gwiazd - najciekawsze cięcia, grzywki, boby, upięcia i loki.

Tego jednego Oskara brakuje nam co roku w kategoriach Akademii… Najlepsze włosy!

Na czerwonym dywanie gwiazdy nie pokazują się nigdy nieuczesane, bez względu na to jak trendy jest chaos na głowie. Dla mistrzów nożyczek i grzebieni to bowiem jedna w roku taka okazja, aby zabłysnąć przy złocie statuetek. Popatrzmy więc na największe dzieła tego roku…

Oskarowe fryzury

Fot: imdb.com

 

Upięcia

Klasyka hollywoodzkich gali, bo przecież nie ma nic bardziej doniosłego i eleganckiego niż odsłonięta szyja. W tym roku zdecydowaną palmę pierwszeństwa zgarnęła Jennifer Lopez ze swoim wysokim okrągłym koczkiem stylizowanym na lata 60-te. Zaraz za nią uplasowała się ognista Emma Stone z węzłem niższym, ale bardzo wyszukanym dzięki asymetrycznemu zaczesaniu z przodu.

Oskarowe fryzuryOskarowe fryzury

Fot: imdb.com

 

Boby

Mila Jovovich wygrałaby zdecydowanie w kategorii „hot” – jej krótki, warstwowany bob w połączeniu z czerwoną pomadką robiły piorunujące wrażenie. Długiego boba zaprezentowała z kolei Rose Byrne i aż miło było popatrzeć na błyszczące, podwinięte do dołu kasztanowo-orzechowe włosy z zabójczą grzywką.

Oskarowe fryzuryOskarowe fryzury

Fot: imdb.com

 

Grzywki

A skoro już przy grzywkach jesteśmy, to tegoroczna moda na firankę na czole była świetnie reprezentowana przez mistrzynię czarnej, prostej grzywki Rooney Mara, która uczyniła już z tej fryzury swój znak firmowy. Na oklaski zasługuje też Ellie Kemper i jej długa rdzawa grzywa przyjemnie spadająca na mocno wytuszowane oczy.

Oskarowe fryzuryOskarowe fryzury

Fot: imdb.com

 

Loki

Kolejna hollywoodzka specjalność to loki – tym razem honoru ekranowych syren broniły Maya Rudolph, która uczesała się na styl „księżnej Kate”, z ciasnymi dużymi lokami przerzuconymi przez ramię oraz Penelope Cruz, która postawiła na retro wybierające fale stylizowane na lata 40-te. Przeurocze zresztą!

Oskarowe fryzuryOskarowe fryzury

Fot: imdb.com

 

Rudości

No i wreszcie coś o kolorze – rudość zdecydowanie błyszczała najjaśniej podczas 84-tej gali wręczenia Oscarów. Opróczy wspomnianych już Emmy Stone i Ellie Kemper, zachwyciły także Berenice Bejo z fantazyjnym upięciem wykonanym z warkoczy oraz Jessica Chastain i jej długie miedziane fale spięte luźno z tyłu głowy.

Oskarowe fryzuryOskarowe fryzury

Fot: imdb.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/7 lat temu
rudości... suuper!
/7 lat temu
też bym chciała rude - jak Emma Stone - ale brakuje mi odwagi...
/7 lat temu
wszystkie piękne
POKAŻ KOMENTARZE (1)