POLECAMY

Nowa, najmodniejsza technika koloryzacji włosów!

Piękny, naturalny efekt włosów rozjaśnionych słońcem!
Nowa, najmodniejsza technika koloryzacji włosów! fot. Fotolia
W koloryzacji włosów rządzą teraz trójwymiarowe koloryzacje, które muszą wyglądać bardzo naturalnie. Kiedyś modne były kontrastowe balejaże, później pojawiły się te bardziej delikatne, dwa lata temu na ulicach zawitało ombre. Teraz przyszedł czas na nową, innowacyjną technikę flamboyage, dzięki której w sprytny sposób można osiągnąć efekt naturalnych refleksów.
 

 
Flamboyage to innowacyjna technika farbowania włosów z wykorzystaniem specjalnych samoprzylepnych pasków, dostosowanych do długości włosów. Paski stanowią podkładkę do włosów, dzięki której fryzjer precyzyjnie wybiera pasma o idealnej szerokości.
 

 
Wybierając tę technikę koloryzacji, uzyskujemy niezwykle naturalny a zaraz efektowny i stylowy look. Subtelne refleksy mają także praktyczne oblicze - nałożone na jednolity kolor sprawiają, że przez dłuższy czas nie musimy malować włosów, gdyż odrost nie jest widoczny, a nawet gdy się pojawi wygląda jak zamierzony efekt koloryzacji. Co więcej, wielotonowy odcień sprawia, że włosów wydaje się dużo więcej – to zatem świetny trik na efekt push-up! Technika Flamboyage dostosowana jest do każdej pory roku, gdyż latem można dzięki niej wyczarować na włosach słoneczny refleks, a zimą stworzyć ciemniejsze pasma pogłębiające kolor bazowy.
 

Na podstawie materiałów prasowych Chic Spa


Więcej o modnych włosach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
ja widziałam, że teraz królują takie płyny do rozjaśniania w sklepach. ja stosowałam profesjonalny fryzjerski (ale w domu) od Chantala i jestem baaardzo zadowolona :)