Jesienne rudości znów na topie!

Choć co do rudych włosów zdania są podzielone, pewne jest, że rudości przykuwają uwagę! Jednym się one kompletnie nie podobają, a inni - wprost je uwielbiają. Pewne jest to, że jesienią po rudości sięgamy znacznie częściej niż podczas innych pór roku! Kojarzące się z barwami jesieni, odcienie rudego, to propozycja dla kobiet odważnych, które nie boją się wyrazistego wizerunku!
Marta Kosakowska / 19.08.2013 13:46

Choć co do rudych włosów zdania są podzielone, pewne jest, że rudości przykuwają uwagę! Jednym się one kompletnie nie podobają, a inni -  wprost je uwielbiają. Pewne jest to, że jesienią po rudości sięgamy znacznie częściej niż podczas innych pór roku! Kojarzące się z barwami jesieni, odcienie rudego, to propozycja dla kobiet odważnych, które nie boją się wyrazistego wizerunku!

Jesienne rudości znów na topie!

Fot. L'oreal Professional

Wiele z jesiennym prób zmiany koloru włosów kończy się rudością. Jesienne pejzaże inspirują, a rudości kuszą swoją tajemniczością i intrygującymi odcieniami. Dlatego jesienią znacznie chętniej sięgamy po farby do włosów, połyskujące rudymi refleksami. W tym sezonie znów są supermodne! Zobaczcie najmodniejsze odcienie rudego na jesień 2013!

A jeśli masz wątpliwości, czy rudy będzie Ci pasował, koniecznie przeczytaj:

Dla kogo rudy?

 

Ogniste

Najbardziej wyraziste odcienie rudości to propozycja dla odważnych! Intensywne, wpadające w pomarańczowe refleksy, rudości to idealna propozycja dla bladolicych o porcelanowej cerze i jasnych oczach. Decydując się na ten kolor, pamiętajcie jednak, że aby zachować jego blask i intensywność, włosy należy farbować co 3-4 tygodnie.

Jesienne rudości znów na topie!

Fot. L'oreal Professional - Majirel

 

Burgundowe

Głębokie burgundy będą pięknie współgrały z oliwkową cerą, lecz bladolice również mogą się na nie skusić, jeśli nie boją się mocnego, wyrazistego looku. Uwaga, przy takimi kolorze wskazany jest podkład, który ukryje wszelkie niedoskonałości cery oraz dość mocny makijaż oczu, który wydobędzie ich kolor.

Jesienne rudości znów na topie!

Fot. L'oreal Professional - Majirel

 

Z refleksami

Wielotonowe, pełne refleksów rudości, inspirowane różnokolorowymi jesiennymi liśćmi będą pięknie prezentować się włosach półdługich i długich - prostych lub kręconych. Kolorem bazowym mogą być odcienie mahoniu, a na refleksy można wybrać jasne rudości i ciemniejsze odcienie kasztanowego.

Jesienne rudości znów na topie!

Fot. L'oreal Professional - Majirel

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/17.01.2014 20:28
Uwielbiam rudy z refleksami :)
/15.10.2013 17:54
Uwielbiam farbowac sie na rudo.
/11.09.2013 14:45
Ogniste najbardziej mi się podobają :)