POLECAMY

Jak wzmocnić włosy na wiosnę? Pakiet porad!

Stosowanie się do kilku naszych porad sprawi, że twoje włosy wzmocnią się, będą zdrowsze i bardziej lśniące. Jak odbudować włosy po zimie, by na wiosnę wyglądały lepiej? Jak je pielęgnować, czesać i stylizować?
Przede wszystkim: pielęgnacja. Myj włosy letnią wodą, spłukuj nieco chłodniejszą – dzięki temu łuski włosów się zamkną i po wysuszeniu będą gładsze. Nakładaj też na włosy odpowiednio dobraną do ich rodzaju odżywkę (zawsze od połowy długości włosów do końcówek!). Czesz włosy, gdy już lekko podeschną: zaczynaj zawsze od końcówek, nie szarp włosów. Staraj się zrezygnować z lokówki, suszarki i prostownicy. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie suszenia głowy w sposób naturalny, nastaw suszarkę na jak najchłodniejszy strumień powietrza i susz włosy w kilkunastocentymetrowej odległości./fot. Fotolia/Edipresse
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Namówiłaś mnie, postanowiłam zainwestować w swoje włosy i odpowiednio je wzmocnić. Mam już wspomniane tabletki z biotyną oraz sprawdzoną, domowej produkcji, kurację wzmacniającą. Za miesiąc a może nawet krócej będzie widać dużą różnicę w wyglądzie włosów.