Łatwy i szybki trik z TikToka na piękne fale. Zrobisz je w 3 minuty

jak zrobić fale lokówką fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Zastanawiasz się, jak szybko zrobić piękne, sprężyste fale lokówką? TikTok ma odpowiedź. Jedna z dziewczyn podzieliła się sztuczką, która obiecuje dać skręt jak z salonu - i to w trzy minuty. To jeden najszybszych i najprostszych sposobów. Potrzebujesz tylko lokówki, nic więcej.
/ 04.08.2022 06:52
jak zrobić fale lokówką fot. ImaxTree/ AgencjaFree

TikTok już dawno przestał być domeną dla śpiewających nastolatków i wyzwań. Obecnie to jedna z najpotężniejszych platform, pełna samouczków i cennych wskazówek, zwłaszcza jeśli chodzi o świat beauty. Beautytok to świątynia każdej dziewczyny. Nieustannie zdobywamy nową wiedzę od szerokiego grona ekspertów oraz miłośniczek wizażu i pielęgnacji. Użytkownicy wzajemnie się inspirują i nie przestają zaskakiwać swoimi pomysłami.

Zasoby TikToka są nieograniczone, a niektóre sztuczki naprawdę zmieniają życie. Od mistrzowskiego triku na idealną jaskółkę na oku z użyciem taśmy klejącej po sprytną technikę malowania rzęs, dzięki której włoski są podkręcone, pogrubione i maksymalnie wydłużone. Znajdziemy tam odpowiedź na każde pytanie, a na przewijaniu tych krótkich filmów można spędzić wiele godzin.

Oprócz trików dotyczących make-upu, które cieszą się dużą popularnością, znajdziemy tam również mnóstwo filmów dotyczących stylizacji i pielęgnacji włosów. Dzięki aplikacji dowiedziałyśmy się, jak szybko unieść włosy u nasady oraz że folia aluminiowa na elektryzujące włosy to świetny trik. Teraz czas na kolejny, który rozpalił platformę i stał się viralowy. Obejmuje on zupełnie nową technikę nawijania włosów na lokówkę, która — jak widzimy na filmie zamieszczonym przez użytkowniczkę @mariaaiellohair — pozostawi nas z wywołującymi zachwyt falami. 

@mariaaiellohair #quickcurls #curlhack #5mincurls #hairhack #hairtrends2022 #hairtrends #spring #2022 #hairstyles #easyhairstyles #fyp #LaysGoldenDuet #foryou #trend ♬ No Idea - Don Toliver

Jak zrobić trwałe loki lokówką?

Wszystko, co jest potrzebne to lokówka i kosmetyki podkręcające skręt. Wykonanie jest bardzo proste — zaczynasz od podzielenia włosów na pasma, skręcasz je, a następnie nawijasz na lokówkę. Przytrzymaj kilka sekund i gotowe. W zależności od tego, jaki chcesz uzyskać efekt, możesz podzielić włosy na grubsze lub cieńsze partie.

Czytaj także:
Prostowanie włosów przez papier do pieczenia – nowy trend, który podbija TikToka
Suszenie włosów przez sitko - genialny trik na wydobycie skrętu

Redakcja poleca

REKLAMA