Prostowanie włosów przez papier do pieczenia – nowy trend, który podbija TikToka

prostowanie włosów przez papier do pieczenia - trend z TikToka fot. ImaxTree/ AgencjaFree
TikTok codziennie zalewa nas nowymi trendami kosmetycznymi oraz sztuczkami i za każdym razem okazuje się, że w branży beauty wciąż jest tyle odkrycia. Ostatnio, jedna z użytkowniczek podzieliła się trikiem na prostowanie włosów z wykorzystaniem papieru do pieczenia. Jak dokładnie to zrobić?
/ 14.07.2022 05:04
prostowanie włosów przez papier do pieczenia - trend z TikToka fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Na TikToku nie brakuje porad dotyczących urody, kosmetycznych trików, makijaży i rekomendacji produktów. W przeciwieństwie do trendów pochodzących z innych aplikacji i zakamarków Internetu, te pochodzące z popularnej platformy mają niesamowitą siłę przebicia.

Trendy jello skin, clean make up, gym lips, czy wazelina na rzęsy, mimo że zaistniały w sieci już jakiś czas temu, nadal są często wyszukiwane i wykorzystywane w codziennej rutynie pielęgnacyjnej przez miliony dziewczyn na całym świecie oraz przez doświadczonych wizażystów.

Dzięki aplikacji usłyszałyśmy też o naprawdę świetnych produktach, które całkowicie odmieniły naszą pielęgnację, np. głęboko oczyszczającej maseczce francuskiej marki Caudiale, po której skóra jest nieskazitelnie gładka i miękka oraz magicznych plastrach Frownies, wygładzających zmarszczki w jedną noc. Nie brakuje tam niczego, a na oglądaniu krótkich filmików można spędzić wiele godzin.

Teraz czas na kolejny trik z TikToka, który dziewczyny masowo testują na sobie. Według @mariaaiellohair papier do pieczenia można wykorzystać również do prostowania włosów, aby zabezpieczyć je przed wysoką temperaturą.

@mariaaiellohair #hairhack #hairhacksandtips #heatless #heatlesshairstyles #hairtrends #strighthair #heatlesshair #hairhacks101 #summerhair #trendinghair #hairtrends2022 ♬ No Idea - Don Toliver

Jak prostować włosy przez papier do pieczenia?

Wystarczy oderwać kawałek produktu, owinąć nim pasmo i delikatnie przejechać rozgrzaną prostownicą. Jak widzimy na zamieszczonym filmie, włosy są niesamowicie gładkie i lśniące. Czytając komentarze, okazuje się, że prostowanie włosów taką metodą naprawdę działa. 

Aby zapewnić włosom dodatkową ochronę przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, stosuj produkty termoochronne oraz używaj profesjonalnego, dobrej jakości sprzętu. 

Czytaj także:
Prosty, szybki i tani trik z TikToka na gładkie włosy. Ten produkt na pewno masz w kuchni
Jello skin – nowy, pielęgnacyjny trend, który przejmuje TikToka. Skóra jest sprężysta jak galaretka

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA