Babyliss fot. materiały prasowe/Babyliss

Idealny zestaw na lato - zadbaj o wyjątkowe wykończenie swojej stylizacji z BaByliss

Pierwszy dzień lata jeszcze przed nami, ale już je powoli czujemy. Co to oznacza? Czas na letnie stylizacje, czas przejrzeć rzeczy i przełożyć letnie rzeczy w szafie na niższe półki. Żeby stworzyć pełny look musisz także przemyśleć swoją stylizację włosów.
Redaktorki Polki.pl / 14.05.2021 12:12
Babyliss fot. materiały prasowe/Babyliss

Co będzie królowało tego lata w modzie? 2021 stoi jasnymi kolorami, ale także klasyczną bielą i srebrem. Ważna jest także wygoda, a zwłaszcza szerokie spodnie czy koszule i marynarki oversize. Jeżeli chodzi o fryzury to według stylistów w tym roku również powinnyśmy postawić na komfort, szybkość, ale nie musimy zapominać o wyjątkowych dodatkach. Na pewno masz te elementy w swojej szafie.

Jeżeli jednak myślisz o idealnym letnim zestawie to nie zapominaj o odpowiedniej stylizacji. Jak stworzyć wyjątkową fryzurę na dłużej, a do tego zrobić to szybko i prosto? Może to także czas, aby przejrzeć oferty produktów do pielęgnacji włosów.

Dbaj o włosy z głową

Jeżeli już nigdy nie chcesz martwić się o swoje włosy ani o swoje urządzenia w łazience powinnaś pomyśleć o produktach marki BaByliss. To idealne letnie zestawy.

Suszarka do włosów BaByliss Rose Blush 2200

Suszarka do włosów BaByliss Rose Blush 2200 to połączenie nietuzinkowego designu i zaawansowanych technologii. Ma ona dużą moc 2200W, dzięki nowemu silnikowi HTDC z wysokim momentem obrotowym. Silny wydmuch powietrza umożliwia szybkie wysuszenie włosów bez względu na ich długość i grubość.

Co więcej, urządzenie ma 25% większą prędkość wydmuchu w porównaniu do klasycznej suszarki, co skraca suszenie włosów i zapewnia działanie tak skuteczne jak suszarka w salonie.

Urządzenie jest wyposażone w super jonizację. Emituje jony dodatnie i ujemne, które są trochę silniejsze. To pozwala przyspieszyć zamykanie otoczki włosa i rozkład cząsteczek wody podczas suszenia, chroniąc je przed wysuszeniem, a także nadając im gładkość, jaką zapewniają suszarki profesjonalne.

Także inne elementy i funkcje zadbają o twoje włosy. Suszarka ma 3 ustawienia temperatury i 2 prędkości nawiewu, umożliwiając dopasowanie jej działania do stanu Twoich włosów. Odpowiednią ochronę zapewniają także płytki ceramiczno-tytanowe.

Poza dobrymi efektami produkt jest także komfortowy w użytku, dzięki lekkiej i wyważonej konstrukcji. Dodatkowo ma dłuższy przewód niż standardowe suszarki, o długości 2,2 metra. Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiała uprawiać gimnastyki przed lustrem.

suszarka babyliss
fot. materiały prasowe/Babyliss

Falownica BaByliss W2447E

Jeżeli chcesz być na fali zachwycających stylizacji to idealnym uzupełnieniem będzie falownica BaByliss W2447E. Również posiada 3 ustawienia temperatury, a włosy i gładkość stylizacji zapewniają płytki pokryte powłoką turmalinowo-ceramiczną.

Rezultat uzyskasz natychmiast po zaciśnięciu włosów pomiędzy dużymi płytkami, a efekt będzie się utrzymywał przez długi czas.

falownica babyliss
fot. materiały prasowe/Babyliss

Kupuj z głową

Lato to także czas promocji. Już od 17 maja powyższe produkty będą dostępne w sklepach sieci Biedronka w niższych cenach. Za każde zapłacisz tylko 149 złotych. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów, więc jeżeli chcesz stworzyć idealny zestaw na gorące dni to jest to idealny moment.

Tagi: BaByliss