Reserved - kolekcja jesień-zima 2011/2012, modelka: Sasha Pivovarova, 
zdjęcia: Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek, stylizacja: Andrzej Sobolewski
, makijaż: WILSON
, fryzury: Adam Szaro, produkcja:AF PHOTO

 fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Fryzury idealne na zimowy spacer

Jakie są najmodniejsze fryzury na jesień i zbliżającą się zimę? Niezwykle kobiece i naturalne. Do łask wróciły warkocze, końskie ogony, koki i miękkie fale. Posiadaczki krótkich włosów również znajdą coś dla siebie. A najważniejsze jest to, że supermodne fryzury na ten sezon są niezwykle proste do wykonania.
/ 02.11.2011 14:44
Reserved - kolekcja jesień-zima 2011/2012, modelka: Sasha Pivovarova, 
zdjęcia: Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek, stylizacja: Andrzej Sobolewski
, makijaż: WILSON
, fryzury: Adam Szaro, produkcja:AF PHOTO

 fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Rozpuszczone włosy

Jeśli masz proste, długie włosy supermodną fryzurę możesz osiągnąć po prostu przez zrobienie przedziałka. Nie jest ważny kolor. Włosy powinny luźno opadać na ramiona i plecy. Taki look pasuje praktycznie do każdego kształtu twarzy. Jeśli chcesz bezsprzecznie podążać za trendami, pamiętaj: włosy powinny być wyprostowane lub mogą lekko falować od wysokości kości policzkowych.

Super krótkie włosy

Jeśli jesteś posiadaczką chłopięcej fryzurki, zaczesz włosy do góry. Taki rockowy look osiągniesz przez uniesienie wycieniowanej grzywki, tworząc tak zwanego irokeza. Jeśli wolisz grzeczniejszy styl, pozwól grzywce swobodnie opadać na czoło – proste grzywki (najlepiej sięgające do linii brwi) są niezwykle modne w tym sezonie.

Polecane: Supertrend: warkocz

Koński ogon

Projektanci wymyślili rozmaite wersje tej fryzury. Od włosów związanych bardzo wysoko, do grzecznego kucyka przypominającego czasy szkolnych mundurków i pensji dla panien. Zaczesz włosy gładko do tyłu i zwiąż je gumką. By koński ogon wyglądał niczym z wybiegu, owiń gumkę pasemkiem włosów i podepnij je pod spodem wsuwką. Możesz dodać do niego opaskę, ta aksamitna będzie hitem nadchodzącego sezonu.

Warkocz

Jest niezwykle romantycznym i nadal modnym rozwiązaniem. Jego zrobienie zajmuje kilka minut. Wszystkie jego warianty są modne, zarówno warkocz opadający z tyłu na plecy, jak i z boku głowy. Także jeśli chodzi o warkocze francuskie, dobieraneJeśli masz super długie włosy, bez wahania możesz owinąć warkocz wokół głowy nad czołem. Najbardziej trendy warkocz to taki, który nie jest zbyt ciasno zapleciony i tworzy na głowie romantyczny nieład – wersja idealna pod czapkę.

Kok

Jeśli zachwyciłaś się filmem „Czarny łabędź” ten trend na jesień zimę 2011/2012 jest dla Ciebie. Niezwykle modne są koki upięte a’la prima balerina. Nie zapomnij, by przed upinaniem włosów, zrobić lekki przedziałek. Jeśli wolisz bardziej artystyczny wygląd, zrób kok z kucyka tak, by końce włosów wystawały na zewnątrz.

Zobacz także: Modne fale