POLECAMY

Fryzura pixie w modnym blondzie krok po kroku

Marzysz o fryzurze pixie w modnym blondzie? Zobacz, jak krok po kroku wykonać cięcie, koloryzację i stylizację takiej fryzury. Pokaż tę instrukcję swojemu fryzjerowi.

Fryzura pixie w modnym blondzie to propozycja stylistów marki artégo

Połączenie dwóch kontrastujących odcieni blondu oraz postrzępionej, długiej grzywki tworzy stylizację, która sprawdzi się zarówno w męskim jak i kobiecym wydaniu. Cięcie nadaje fryzurze elastycznego charakteru, pozwalając modelować i układać ją na wiele sposobów.

Fryzura pixie w modnym blondzie krok po kroku

Koloryzacja

W celu osiągnięcia efektów koloryzacja na szczycie głowy wyznaczono podkowę, na której zaaplikowano rozjaśniacz, a na pozostałe partie włosów zaaplikowano żele ton w ton z delikatnym popielatym refleksem. Separacja, które uprzednio była rozjaśniania, zneutralizowano żelem ton w ton o intensywnym srebrzystym refleksie.

Strzyżenie

Cięcie włosów rozpoczęto od wyznaczenia podkowy na szczycie głowy. Separację ścięto pod kątem 90°. Dolną część fryzury ścięto metodą „na grzebieniu” wyznaczając w ten sposób kontur fryzury.

Stylizacja

Fryzura została wystylizowana przy pomocy delikatnej nawilżającej pianki, która została zaaplikowana przy pomocy grzebienia o szeroko rozstawionych zębach. W dalszej części wymodelowano włosy na okrągłą szczotkę oraz wyznaczono cienkie pasma, które nabłyszczono przy pomocy pasty. Całość fryzury rozwiano za pomocą suszarki i utrwalono lakierem.

Polecamy: Krótkie rockowe fryzury - trend wiosna-lato 2014

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
tylko żeby każdy fryzjer potrafił zrobić pixie z taką wielowarstwową koloryzacją:-(