Długie włosy - fryzury

Poznaj propozycje fryzur dla długich włosów i wybierz coś dla siebie.
Długie włosy nadal pozostają synonimem kobiecości. Dają ogromne możliwości stylizacyjne. Wysokie upięcia, końskie ogony, efektowne koki, dziewczęce warkocze lub rozpuszczone falowane - to tylko niektóre propozycje fryzur. Najlepiej prezentują się przy gęstych, mocnych włosach. Aby dobrze się układały, powinny być doskonale wycieniowane. Obecnie dominują delikatnie falowane, rozpuszczone włosy z przedziałkiem na środku.

Które gwiazdy uwielbiają długie włosy?

Eva Mendes, Monica Bellucci, Eva Longoria nie wyobrażają sobie innej fryzury. Stawiają na klasykę i kobiecość. Inną wersję długich włosów lansuje m.in. Rihanna i Patrcyja Kazadi. Piosenkarki udowadniają, że mogą być również awangardowe!
 

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Inne sposoby na stylizację

Długie włosy zmieniają swój charakter w zależności od tego czy nosisz grzywkę (prostą lub asymetryczną) czy nie, czy masz przedziałek na środku czy z boku no i czy masz proste czy falowane włosy. Poproś fryzjera, aby pomógł Ci przy wyborze odpowiedniego cieniowania.

Najlepsze sposoby na pielęgnację

O takie włosy trzeba bardzo dbać, aby wyglądały na zadbane i lśniące. Przynajmniej raz na trzy miesiące należy odwiedzić fryzjera i podciąć zniszczone końcówki. Posiadaczki długich włosów powinny zaprzyjaźnić się z mocno nawilżającymi maskami i odżywkami. Pamiętajcie, aby nakładać je tylko od połowy włosów, inaczej bardzo obciążą fryzurę. Kondycję włosów ekspresowo możecie poprawić kosmetykami nabłyszczającymi, które w swoim składzie zawierają jedwab.
 

Najmodniejsze fryzury z półkoczkami

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/2 lata temu
Jest okej
/6 lat temu
I don't even know what to say, this made things so much eiaser!
/6 lat temu
22 stycznia 2012Kochana ja zzwase proszę o prf3bki i wtedy na spokojnie w domu sprawdzam na żuchwie czy kolor zgadza się z szyją. Paletki z Sephory nigdy nie miałam także ciężko mi tutaj doradzić.
POKAŻ KOMENTARZE (6)