POLECAMY

Długość na maksa!

W tym sezonie zapuść grzywkę. Bo tylko maksymalnie długa grzywka jest na topie! Sprawdź, o czym powinnaś pamiętać.
Długość na maksa! fot. FREE/Imaxtree

U wielu modelek, na wiosenno-letnich pokazach, mogliśmy zobaczyć długie grzywki. Ten gorący trend doskonale się przyjął również wśród gwiazd, które coraz chętniej wybierają grzywkę tej długości. Dlatego w tym sezonie bardzo długa grzywka, zakrywająca brwi to hit!

Decydując się na długą grzywkę, pamiętaj o jednej rzeczy - powinna być ona gęsta, nie ma bowiem nic gorszego, niż widok kilku cienkich kosmyków opadających na czoło. Dlatego przy ścinaniu, zbierz włosy aż ze środka głowy.

Przy grzywce zakrywającej brwi, główny akcent pada na usta. Zadbaj zatem o ładny makijaż ust, który pięknie wyeksponuje Twoje wargi.

Jak samemu zrobić długą grzywkę?

  • Umyj włosy i osusz ręcznikiem. Wilgotne kosmyki zaczesz do przodu.
  • Podziel wydzielone pasmo na trzy części. Zacznij od środka. Obetnij kosmyki do pożądanej długości, a następnie wyrównaj części po prawej i lewej stronie.
  • Pamiętaj, że gdy grzywka wyschnie, trochę uniesie się do góry, dlatego ścinaj włosy tak, by były dłuższe niż chcesz oryginalnie.
Nie masz pomysłu na upięcie? Zainspiruj się fryzurami z pokazów! Nam najbardziej spodobało się niski, niedbale upięty koczek z pokazu Chanel. Idealnie eksponuje kark i pasuje do stylizacji w romantycznym stylu


Gwiazdy pokochały długą grzywkę. Jej wielką fanką jest m.in. Taylor Swift. Dzięki takiej długości piosenkarka wygląda tajemniczo i drapieżne!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Dziękuję za poradę , teraz wygladam super , mam fajną grzywkę!