Caramel drizzle fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Caramel drizzle to najnowszy trend w koloryzacji dla brunetek

Jest ciepły, zmysłowy i niezwykle szykowny. Jesteśmy przekonane, że zakochają się w nim wszystkie kobiety.
Małgorzata Machnicka / 14.10.2019 10:07
Caramel drizzle fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Caramel drizzle wkracza na listę najmodniejszych koloryzacji sezonu jesień-ima 2019/2020! Jak tak kobiecy, że mamy wrażenie, że zostanie z nami na dłużej

Jak wygląda caramel drizzle?

To jedna z tych koloryzacji, która z pewnością zachwyci wszystkie brunetki i szatynki - pasuje do większości typów urody, jest stylowa i łatwa w pielęgnacji. 

Pod hasztagiem „caramel drizzle" na Instagramie kryje się cała masa kuszących, i z pewnością obłędnie słodkich karmelowych deserów. Wśród nich, gdzieniegdzie pojawia się zdjęcie pięknych, długich rozpuszczonych włosów mieniących się w złoto-brązowymi odcieniami. To właśnie koloryzacja caramel drizzle. 

Podstawą koloryzacji jest ciepły, kasztanowy brąz, a dodatkiem - karmelowe refleksy. Caramel drizzle ma tę zaletę, że jest bardzo płynny i elastyczny - sama możesz zdecydować ile i jakich pasemek będzie na twoich włosach.

Komu pasuje i jak osiągnąć caramel drizzle?

Każdej kobiecie o ciepłym typie urody. Ideałem jest, jeśli masz ciemną oprawę oczu, a ich kolor jest piwny, brązowy lub zielony.

Jesteś szczęściarą jeśli twoje włosy są średnio lub ciemnobrązowe, wtedy koloryzacja jest możliwie najprostsza - wystarczy, że udasz się do fryzjera i poprosisz o zrobienie refleksów w ciepłym odcieniu o różnej intensywności. Jeśli masz jasne włosy, farbowanie musi przebiegać dwuetapowo - najpierw konieczne jest przyciemnienie włosów.  

Kolor caramel drizzle jest prosty do utrzymania i długo nie traci na świeżości - to dlatego, że włosy dążą do żółtego lub rudego odcienia - nie trzeba więc dodatkowo stosować żadnych płukanek podkreślających kolor. 

Więcej o modnych włosach:
Komu pasują czerwone włosy?
Wheat blonde to najpiękniejszy kolor dla blondynek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)