TK Maxx The Odder Side fot. Materiały prasowe

Zostań bohaterem i pomóż dzieciom wraz z TK Maxx i THE ODDER SIDE!

TK Maxx połączył siły z polską marką THE ODDER SIDE. W efekcie powstała charytatywna kolekcja stylowych gumek do włosów oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości.
Redaktorki Polki.pl / 12.06.2019 10:38
TK Maxx The Odder Side fot. Materiały prasowe

Charytatywna kolekcja akcesoriów zaprojektowana dla TK Maxx przez markę THE ODDER SIDE jest inspirowana bohaterskością – bohaterami są zarówno dzieci, które przezwyciężają swoje problemy, jak i ci, którzy im codziennie pomagają.

Gadżety zostały utrzymane w minimalistycznej stylistyce i jasnych wiosenno-letnich kolorach. Cztery przypinki w kształcie pioruna, gwiazdki, serduszka i wstążki nawiązują do odznaczeń superbohaterów i doskonale sprawdzą się, jako dodatek do klasycznych elementów garderoby, takich jak dżinsowe kurtki czy torebki.

 

fot. materiały prasowe TK Maxx

Natomiast seria gumek w kolorze pudrowego różu, czarnym w białe gwiazdki oraz koralowym, który jest odcieniem nadchodzącego sezonu, to nawiązanie do stylu lat 90. Można za ich pomocą wyczarować najmodniejsze fryzury lub nosić je jak stylowe bransoletki.

fot. materiały prasowe TK Maxx

Wszystkie produkty z kolekcji zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce. Dochód ze sprzedaży limitowanej kolekcji gadżetów zostanie przekazany na rzecz dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej lub materialnej.

Jak powiedziała Justyna Przygońska:

Bardzo się cieszymy ze współpracy z TK Maxx. Dzięki temu projektowi możemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują i spełnić ich marzenia.

Brygida Handzelewicz-Wacławek dodaje:

Dzięki takim inicjatywom jak ta, każdy z nas może w prosty sposób wesprzeć dzieci w walce z ich problemami i przy okazji pokazać, że nie potrzebujemy peleryn oraz nadprzyrodzonych mocy, aby zostać bohaterami!

W TK Maxx jesteśmy oddani pomocy potrzebującym dzieciom w całej Polsce. Niezwykle cieszymy się ze współpracy z The Odder Side, gdyż dzięki niej będziemy mogli zgromadzić jak najwięcej środków w celu wsparcia potrzebujących dzieci i zachęcać naszych klientów do wzięcia udziału w akcji
– mówi Jo Murphy, Head of Corporate Responsibility w TJX Europe.

Gumki do włosów (9,99 zł) i przypinki (4,99 zł/szt.), będą dostępne tylko w TK Maxx.

materiał powstał we współpracy z marka TK Maxx