Karnawałowy hit: przegląd złotych szpilek

Czyli jak najlepiej uzupełnić prosty look na imprezę
Złoto jest niezaprzeczalnym hitem i to już od kilku sezonów. Sylwester jednak rządzi się własnymi prawami i tej nocy złoto jest obowiązkowe od niemal zawsze. Dlaczego więc nie uzupełnić swojego karanwałowego looku właśnie złotymi butami na obcasie lub koturnie?

Złote buty, nieważne czy są szpilkami, koturnami, balerinami, botkami, czy kozakami - ważne by rzucały się w oczy i każdej stylizacji nadawały ekstrawaganckiego smaczku. Buty w tym kolorze w połączeniu z małą czarną tworzą boskie połączenie.

Pamiętajcie, że inwestując w złote buty, inwestujecie w dziesiątki stylizacji, które dzięki nim będą udane. W karnawale przydadzą się do wieczorowych kreacji, a wiosną i latem, w doskonały sposób uzupełnią casualowe stylizacje np. z prostymi dżinsami.

Zobaczcie jakie złote szpilki już od 99 złotych znajdziecie w polskich sklepach:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
Dziewczyny - czy za każdym razem kiedy zamawiałyście buty przez internet, wszystko pasowało? Tj. buty były w 100% wygodne? Nie miałyście tak nigdy, że zamówiłyście buty, ale mogłyście i tak w nich chodzić?
/5 lat temu
A czy inne buty mają sens? Po co wydawać dużą kasę na buty? Przecież może być tak, że założymy je jeden raz i tyle... Też miałam czółenka z Merga, za grosze, super się spisały - bawiłam się całą noc. Obcas był jednak bardzo delikatny ;-)
/5 lat temu
Nie ogarniam tej mody, przyznam nawet, że zdecydowanie wolę normalną kolorystykę. Głównie korzystam z czarnego, czerwonego. Ostatnio kupiłam sobie nawet buty na mergu, 10 dyszek, czółenka, mega wygodne, i właśnie za takim obuwiem przepadam ;-)