POLECAMY

Zegarki Roccobarocco

Zegarki włoskiego designera, łączącego w swych projektach elegancje z ekstrawagancją są już dostępne w salonach Time Trend
Zegarki Roccobarocco
Armani, D&G, Gucci czy Roberto Cavalli- to tylko część włoskich marek znanych i cenionych na całym świecie . Do tej śmietanki zaliczamy również Rocco Barocco- projektanta, który swój pierwszy dom mody założył ponda 40 lat temu w Rzymie. W tym tygodniu do salonów Time Trend trafiła nowa kolekcja zegarków tego włoskiego designera.

Zaprojektowane w nietypowym stylu zegarki przełamują klasyczny wygląd czasomierza. Masywna koperta, wykonana ze stali szlachetnej i zdobiona kryształami Swarovskiego czyni kolekcję niepowtarzalną i charakterystyczną . Fantazyjna tarcza w kształcie trójkąta jest dodatkiem całej kompozycji. Zegarki są odzwierciedlaniem stylu Roccobarocco - ekstrawagancja połączona z elegancją i modnymi wykończeniami.

Pierwszymi klientkami powstałego w 1968 roku domu mody Roccobarocco było grono celebrities, a wśród nich takie gwiazdy filmu jak Claudia Cardinale, Ursula Andress czy Liza Minelli. Dzięki sukcesowi linii odzieżowej, w 2003 roku do świata Roccobarocco wprowadzono brakujący element- zegarki. Szeroki wachlarz czasomierzy zaprojektowano z myślą o kobietach poszukujących unikalnych i charakterystycznych dodatków. Zegarki Roccobarocco obecne są w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Pierwsza kolekcja trafiła do Polski w styczniu 2008 roku.Cena: od 450 do 495 zł.
Zegarki dostępne są również na białym paskuw kompozycji ze srebrną kopertą,
oraz na czarnym w kompozycji z kopertą w kolorze złotym
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)