Zegarki jesień 2015 - Modne dodatki jesień 2015 - Trendy sezonu

Zobaczcie nasz wybór!
Karolina Kalinowska / 16.09.2015 08:04

 

Już dawno minęły czasy, kiedy zegarek był jedynie praktycznym dodatkiem, który ma nam wskazywać godzinę. Coraz częściej jest traktowany jako biżuteria i ważny element stylizacji. Dzisiaj zwracamy większą uwagę na jego design, a współczesne kobiety mają w swojej kolekcji, więcej niż jeden czasomierz.

Modne zegarki na jesień 2015

Tak naprawdę ciężko mówić o trendach w przypadku zegarków. W każdym sezonie pojawiają się jedynie tendencje, które mogą nam sugerować, jakie modele będą hitem. Jesienią stawiamy na modele z kolorowymi tarczami i te na masywnej bransolecie. Jednak warto zwrócić uwagę również na zegarki w męskim stylu!

My tym razem zaufamy klasyce! Bardzo podoba się nam Classic Sheffield marki Daniel Wellington i minimalistyczny z najnowszych propozycji Lorus. To ponadczasowa elegancja, która nigdy nie wyjdzie z mody i sprawdzi się w każdej sytuacji. Bez obaw, jeżeli lubicie coś bardziej odważnego, również znajdziecie coś dla siebie!

 

we love the pictures you post of Casio watches, remember and not forget, and similar to all the pictures and tag your picture with ® #Casiowatches

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika CASIO WATCHES (@casio.watches)

Więcej stylowych dodatków na jesienne miesiące: