Baby G, lato 2011 fot. serwis prasowy

Zegarki Baby-G na lato 2011

W odzieżowych kolekcjach wiosna / lato 2011 królują mocne, wyraziste kolory. Projektanci zegarków również oszaleli na punkcie barw
/ 07.06.2011 07:47
Baby G, lato 2011 fot. serwis prasowy
Nowa kolekcja CASIO Baby-G składa się z 8 zegarków w najmodniejszych kolorach. Czasomierze są nie tylko „na czasie” jeśli chodzi o trendy i wskazywaną godzinę, ale także, jak na wszystkie modele serii „G” przystało, są wstrząsoodporne i wodoszczelne.

Modele oznaczone symbolem BLX-100 zostały zaprojektowane z myślą o miłośniczkach sportów wodnych. Są wyposażone w funkcję pływów, czyli wykres przypływów i odpływów na podstawie aktualnej pozycji geograficznej, są również odporne na zanurzenia do 20 ATM (około 200 metrów). Na tarczy posiadają metaliczny materiał, który odbija światło słoneczne oraz promienie rzucane przez lustro wody.

Oprócz tego na zegarkach znajdują się cztery elementy w kształcie piramidek, które podkreślają design zegarka oraz dodatkowo chronią go przed uderzeniami. Modele BLX-100 zostały wyposażone dodatkowo w funkcje takie jak: podświetlenie tarczy diodą LED, trzy alarmy z funkcją drzemki oraz stoper.

Seria BG-1005M składa się z 4 modeli: różowego, fioletowego oraz białego i niebieskiego z różowymi elementami. Wszystkie posiadają kalendarz, pięć alarmów, stoper, możliwość ustawienia dwóch stref czasowych, a także możliwość zapisania imion oraz numerów telefonicznych. Są wodoszczelne do 10 ATM. BG-100M zamiast ochronnych i jednocześnie dekoracyjnych piramidek posiadają dwa gumowe stożki spełniające te same funkcje.

Wszystkie zegarki dostępne są w cenie 359 zł.Tagi: zegarki, Casio