Wiosenna biżuteria Goshico

Kolekcja inspirowana legendami Indian Navajo, które opowiadają historię odrodzenia po długiej zimie i blasku słońca odbitego w źródlanej wodzie
/ 25.03.2010 11:21
W zimowej skali szarości rozbłysły pierwsze kolory wiosny. Wszystko za sprawą GOSHICO i jej nowej kolekcji biżuterii TQ&SHA.

TQ w języku Navajo oznacza wodę. W indiańskich wierzeniach symbolem czystej wody jest ważka. Jej transparentne skrzydła i pełen gracji lot przyrównywany jest do biegu źródlanego strumienia. Ozdobione symbolem ważki kolczyki i naszyjniki w nowej kolekcji GOSHICO są subtelne i świeże, a czystość ich kompozycji podkreślają srebro i kryształy Swarovskiego. Nowa biżuteria GOSHICO to także szczęśliwy amulet na wiosnę, bo według indiańskich legend dotyk ważki przynosi szczęście. SHA w Navajo znaczy słońce. Wiosenne słońce zainspirowało projektantkę Małgo Kotlonek do stworzenia finezyjnych kompozycji szlachetnych kamieni, kryształów, tiulu i srebra o kształtach kwiatów. Są pełne jasności, radości i doskonale podkreślają naturalny styl oraz kobiece piękno. Nowa wiosenna kolekcja GOSHICO to najwyższej jakości, ręcznie wykonywana biżuteria, w pojedynczych i niepowtarzalnych egzemplarzach. Wśród tych ekskluzywnych unikatów znalazły się naszyjniki, kolczyki i bransoletki w cenach od 80 do 300 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)