Lulu Guinness w Kate & Kate

Dowcipna i seksowna biżuteria brytyjskiej projektantki już do kupienia w Polsce
/ 23.02.2010 10:41
Lulu Guinness to kobieta, która nie boi się niczego. W 1989 roku, w wieku 29 lat rzuca pracę producentki wideo i w domowym garażu w Londynie tworzy swoją pierwszą torebkę. W jej stylu natychmiast zakochują się Madonna i Jerry Hall.

W ciągu zaledwie kilku lat Lulu staje się najsłynniejszą projektantką torebek na Wyspach. I nie tylko, albowiem Pani Guinness znacznie rozwinęła swoje modowe imperium. Jej zabawny styl robi furorę nawet w dalekiej Japonii.

Oprócz torebek spod jej rąk wyszły również perfumy, artykuły papiernicze, okulary słoneczne i optyczne, pościel, rajstopy i skarpetki, parasolki oraz, last but not least – bijoux. Trzy lata temu powstała linia naszyjników, kolczyków, pierścionków i bransoletek z charakterystycznym dla niej przymrużeniem oka.

Znajdziemy w niej kolczyki-sztyfty w kształcie ust (znak rozpoznawczy Lulu), naszyjniki z dyndającą szminka czy bransoletki złożone z róż – w końcu to symbol angielskości. Wprost idealne dla zmysłowej kobiety z poczuciem humoru, która potrafi cieszyć się życiem. A takimi przecież mężczyźni lubią nas najbardziej.

Luty to podobno najbardziej mroźny w roku miesiąc. Najlepsze rozwiązanie na zimową chandrę? Oczywiście wizyta u Kate&Kate. www.kateandkate.pl