Torebki Michael Kors - 28 najmodniejszych modeli

Zobaczcie je wszystkie!
Karolina Kalinowska / 13.08.2015 06:23

Na punkcie torebek Michaela Korsa oszalały miliony kobiet na całym świecie - noszą je gwiazdy i zwykła kobiety. Czemu ten znany projektant zawdzięcza swój sukces? Może temu, że postanowił stworzyć linię dodatków (dopiero w 2001 roku), które pozwolą wszystkim na odrobinę luksusu na co dzień. Dzięki temu powstała linia dodatków, których elementem kluczowym są torebki.

Wielki sukces torebek Michaela Korsa

Torebki sygnowane logiem Michaela Korsa mają być praktyczne i funkcjonalne. Pozwalać na zabranie ze sobą wszystkich drobiazgów, które mogą przydać się w czasie całego dnia. Jak podkreśla sam projektant, można je zabrać na zakupu, siłownię czy weekend za miastem.

Jednak największą popularność zdobyły dopiero kilka sezonów temu i nic nie zapowiada, żeby miało ulec to zmianie. Większość modeli wykonana jest ze skóry saffiano - to skóra przetworzona dzięki obróbce termicznej w specjalnej prasie, dzięki temu zyskuje charakterystyczne kreskowane wykończenie. Po wyjęciu z prasy skórę pokrywa się woskiem, który sprawia, że jest bardziej wytrzymała na zarysowania i warunki atmosferyczne. Ten efekt stosuje się w przypadku skór naturalnych i ekologicznych.

Najładniejsze torebki Michaela Korsa

W naszej galerii poniżej znajdziecie kilkanaście kultowych modeli torebek od tego znanego designera. My nie przepadamy wyjątkowo za skórą saffiano. Dlatego naszym ulubionym modelem jest klasyczny RILEY - najlepiej w ponadczasowym czarnym kolorze. Serce skradł nam również beżowy worek JULES i praktyczny plecak RHEA. Wśród naszych hitów znajdziesz również kilka markowych torebek wizytowych

 

Think pink. 😎 #sunkissed

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michael Kors (@michaelkors)

Więcej modnych dodatków na nadchodzący sezon: