Styl retro powraca! Zobaczcie okulary przeciwsłoneczne nawiązujące designem do minionych epok

Przekonaj się, jakie retro trendy podbiły rynek okularów przeciwsłonecznych na całym świecie!

Styl retro nieustannie powraca do świata mody. Poza ubraniami nawiązującymi do poprzednich epok, odnajdziemy go również w modelach oprawek przeciwsłonecznych! Jesteście ciekawe, jakie ich rodzaje królują w tegorocznych kolekcjach? Zobaczcie, co wyjątkowego przygotowała marka Belutti!

My sweet... bebe. Najbardziej uroczy kołnierzyk na świecie

Nasze hity w retro oprawkach okularów przeciwsłonecznych

To, co kochamy całym sercem, to zdecydowanie okulary muchy. Nosiła je m.in. Jackie Kennedy, a dziś tak naprawdę każda z gwiazd ma je w swojej garderobie jako jeden z ulubionych dodatków.

Innym fasonem okularów przeciwsłonecznych podbijającym serca dziewczyn na całym świecie są kocie oprawki, które dodają twarzy tajemniczości i wyrazistości. Powinna je mieć każda trendsetterka!

Nie bez powodu również do oprawek w stylu retro zaliczamy kochane przez blogerki modowe kultowe lennonki. Kolorowe szkła i oprawki dają możliwość dopasowania tego kształtu okularów do każdej stylizacji - zarówno eleganckiej, jak i sportowej.

No i oprawki, które wzbudzają w nas największą nostalgię - plastikowe, kolorowe okulary przeciwsłoneczne, które stały się symbolem lat '90. Nie ma chyba na świecie osoby, która w tym kształcie wyglądałaby niekorzystnie.

Jesteście ciekawe, jak z bliska wyglądają retro trendy w oprawkach okularów przeciwsłonecznych? Koniecznie obejrzyjcie nasze video! Polska marka Belutti przygotowała fantastyczne wzory, które nie tylko są w dobrej cenie, ale również zachęcają światowym designem.

W poszukiwaniu idealnych butów na jesień! 12 par stylowych botków na słupku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)